نمونه گیری در منزل|در بهترین و مجهزترین آزمایشگاه

نمونه گیری در منزل در بهترین آزمایشگاه تهران با امکانات ویژه و بصورت شبانه روزی با به کار گیری بهترین نمونه گیران شهر تهران و با کمترین هزینه صورت می گیرد. کافی است در پنل درخواست نمونه گیری آزمایشگاه وارد شوید و در درخواست خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و نسبت به اعزام کارشناس متخصص با تحصیلات مرتبط و دوره دیده به درب منزل و یا محل کار شما مراجعه نموده و با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به نمونه گیری از شما همشهری عزیز نموده و سپس در اسرع وقت به آزمایشگاه ارجاع داده و پس از مشخص شدن نتیجه آزمایش به سه صورت در اختیار شما قرار می گیرد:

  • لینک دریافت آزمایش برای شما بصورت پیامک ارسال می گردد
  • از سایت آزمایشگاه می توانید بصورت انلاین جواب خود را مشاهده نمایید.
  • در صورت ثبت درخواست برای شما پیک خواهد شد
  • حضوری می توانید از بخش پذیرش آزمایشگاه جواب آزمایش خود را دریافت نمایید.

 

 هزینه آزمایش پی سی آر کرونا مبلغ 348 هزار تومان + هزینه نمونه گیری در منزل

 

 

همشهریان عزیز تهرانی ، علی الخصوص شرق تهران در صورت نیاز به این خدمت کافی است درخواست خود را در سایت ثت نمایید و یا با شماره تلفن های آزمایشگاه تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به حضور شما رسیده و انجام وظیفه نمایند.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت(رویال تهران) با فضای بسماحت 500 متر و کارشناسان متخصص خود آماده ارائه خدمات به سازمانهای و ادارجات و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد. قابل توجه هست آزمایشگاه بیمارستان رسالت عضو موسسات کنترل کیفیت اروپاست.

 

 

 

 

سرویس جدید آزمایشگاه بیمارستان رسالت:

طبق گراف زیر بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه با نمونه گیری در منزل و ارسال توسط پیک رایگان تمامی آزمایشات شما قابل انجام می باشد..ضمنا شما می توانید با نوبت گیری آنلاین بدون معطلی و حداکثر با صرف 15 دقیقه از لحظه ورود تا انتهای پروسه آزمایش را انجام دهید..

 

درخواست نمونه گیری

 

نمونه گیری در منزل در تهران


چاپ   ایمیل