نمونه گیری در منزل | دربهترین و مجهزترین آزمایشگاه

نمونه گیری در منزل، سرویس بسیار جذاب آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران(رویال) برای همشهریان عزیز تهرانی می باشد. این خدمات در تمامی نقاط شهر تهران به بصورت شبانه روزی به مردم عزیز مان ارائه می گردد که در صورت تمایل و در صورت نداشتن زمان کافی برای مراجعه حضور به آزمایشگاه و یا دلایل دیگر که مانع حضور در مکان فیزیکی آزمایشگاه می شود با تماس با مجموعه آزمایشگاه و در اسرع وقت کارشناسان ما در محل مد نظر شما(محل زندگی و یا کار و یا..) حضور پیدا کرده و نمونه های لازم را از شما گرفته و به آزمایشگاه برای انجام آزمایش ها ارجاع می نمایند.

 

جوابدهی آنلاین آزمایشگاه بیمارستان رسالت

 ضمنا این آزمایشگاه علاوه بر ارسال جواب بصورت لینک و بصورت پیامکی برای شماره خط ثبت شده در نرم افزار پذیریش آزمایشگاه و همچنین ارسال با پیک برای مراجعین عزیز، قابلیت این وجود دارد که از لینک زیر و یا با کلیک بر روی عکس مقابل وارد بخش جوابدهی آنلاین آزمایشگاه شده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نتایج آزمایش های انجام شده خود را بصورت آنلاین مشاهده نمایید.

 

جوابدهی آنلاین (برای مشاهده جواب آزمایش اینجا کلیک نماید.)

شهر تهران پايتخت ميهنمان به حساب مي آيد و  به عنوان دومين كلانشهر پر جمعيت خاورميانه با شاخص جمعيتي برابر با هشت ميليون و ششصد و نود و سه هزار و هفتصد و شش نفر شناخته مي شود و با وجود ازدحام نژاد هاي متعدد ايراني در اين كلانشهر و در نتيجه تفاوت هاي ژنتيكي موجود در سطح بالا و خطر بيشتر مبتلا شدن به بیماری های ناشناخته ويروسی و پخش ويروس و همچنين طبق درخواست هاي بسياري از هموطنانمان در تهران براي نمونه گیری و يا محيط مورد نظرشان در تهران و حومه ، آزمايشگاه ما تمامي نمونه گيرهاي مجرب خود را با آموزش پروتكل هاي مورد نياز و ضروري برای نمونه گیری در منزل آماده به خدمت كرده و در راستاي انجام كليه آزمايشات در خانه، شركت ها، سازمان ها، كارخانه ها، كارگاه ها و غيره آمادگي خود را اعلام داشته. از طرفي ديگر با تحقيقاتي كه در سطح جهان انجام شده كه بر اساس تجربه هاي بدست آمده از شيوع اپيدمي کرونا و آنفولانزا است به ما نشان مي دهد كه اكثريت موارد ابتلا از طريق تماس و ارتباط مستقيم با بيمار بوده و وجود ناقلان خاموش كه همان مبتلايان بدون علائم ويروس است كه كار را براي كنترل شيوع اين ويروس ها سخت كرده و علاوه بر انجام واكسيناسيون سراسري، بهترين روش شكست زنجيره انتقال اين بيماري چکاپ از طریق آزمايشات كرونا، آنفولانزا A، B و اعمال قرنطينه خانگی فرد درگير شده اعلام شده است .

فرآیند ثبت در خواست برای اعزام نمونه گیر به منزل :

آزمایشگاه بیمارستان رسالت به دلیل داشتند شیفت 24 ساعته کاری امکان ثبت درخواست نمونه گیر در منزل وجو دارد و مراجعیت محترم یا بیماران و خانواده های آن ها به راحتی می توانند بصورت آنی آقدام به ثبت درخواست برای اعزام نمونه گیری در منزل را داشته باشند :

فرم فرم درخواست نمونه گیری در منزل تماس برای درخواست نمونه گیری در منزل اعزام کارشناس نمونه گیری در منزل نتایج آزمایش های انجام شده
1- ابتدا درخواست خود را از طریق تلفن ، واتساپ یا فرم درخواست در وب سایت آزمایشگاه ثبت می کنید.   2- در اسرع وقت کارشناسان آزمایشگاه جهت هماهنگی های لازم جهت اعزام کارشناسان با شما تماس می گیرند   3- متخصصین با تجربه نمونه گیری در منزل در زمان مشخص شده به محل کار و یا زندگی شما اعزام و نمونه لازم گرفته می شود   4- جواب آزمایش بصورت پیک رایگان و یا ارسال لینک بصورت پیامک و یا در وب سایت برای شما بارگذاری می گردد

 

 پس از انجام گام اول یعنی ثبت درخواست به روشهای زیر :

 • تماس تلفنی با آزمایشگاه با تلفن های موجود در سایت
 • ارتباط از طریق واتساپ آزمایشگاه
 • تکمیل فرم ثبت درخواست نمونه گیری در منزل

 کارشناسان مرکز تلفن آزمایشگاه با شما جهت تعیین دقیق  و هماهنگی های لازم تماس گرفته و با توجه به شرایط که برای شما میسر است نسبت به اعزام کارشناس متخصص، دوره دیده ، با تحصیلات مرتبط و با تجربه برای گرفتن نمونه به درب منزل و یا محل کار شما اقدام می نمایند. قابل ذکر است که نمونه های اخذ شده  با تجهیزات به روز و با در نظر گرفتن بالاترین استاندارد های روز دنیا و استفاده از جدیدترین متد های آزمایشگاهی مورد بررسی قرار می گیرد و  و نتایج آزمایش از طرق پنل جوابدهی آنلاین در سایت و یا ارسال با پیامک و یا ارسال رایگان برای بهره برداری شما مراجعین عزیز ارسال می گردد.

 • قابل ذکر است ارائه خدمات آزمایشگاهی ، نمونه گیری در منزل ، جوابدهی آزمایش در مجموعه آزمایشگاهی بیمارستان رسالت تهران بصورت 24 ساعته و در کلیه ایام هفته روز و حتی ایام تعطیل و جمعه می باشد و کارکنان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
 • آزمایشگاه بیمارستان رسالت با اخذ قرارداد با تمامی بیمه های تکمیلی و پایه این امکان را فراهم نموده که تمامی مراجعین با هر نوع بیمه با خیال راحت به این آزمایشگاه مراجعه نموده و از خدمات آزمایشگاهی و حتی سرویس نمونه گیری در منزل ما بهره مند شوند.
 • کلیه آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در این آزمایشگاه بصورت شبانه روزی انجام می شود و شما با هر نوع نسخه پزشک بابت هر نوع آزمایش می توانید به این آزمایشگاه مراجعه نمایید.

 

ثبت درخواست در وب سایت آزمایشگاه :

در وب سایت آزمایشگاه محیطی بصورت نرم افزاری جهت ثبت درخواست نمونه گیری در منزل پیش بینی شده است که شما مراجعین عزیز به وب سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران می توانید با عضویت در آن نسبت به ثبت درخواست اعزام نمونه گیر به محل کار و یا منزل خود اقدام نمایید و بصورت پیامکی از نتایج اقدام انجام شده از گام اول تا گام چهارم اقدامات لازم برای انجام آزمایش در منزل مطلع شوید. برای ثبت درخواست نمنه گیری در منزل به روش وب سایت از طریف دکمه زیر اقدام نمایید :

 ثبت درخواست نمونه گیری در منزل آزمایشگاهپس از ثبت درخواست در سامانه نمونه گیری در منزل (با تعیین محل زنگی و یا محل کار و ثبت شماره تلفن های در سیستم) دیگر منتظر تماس کارشناسان آزمایشگاه رویال تهران باشید تا در ارسرع وقت با شما تماس گرفته و مراحل دیگر بصورت کاملا مکانیزه صورت می پذیرد. قابل ذکر است نمونه گیری در منزل علاوه بر حساسیت های تخصصی آزمایشگاهی، نیاز به یکسری حساسیت های دیگر مثل رساندن به موقع و درست نمونه به آزمایشگاه، استفاده از کارشناسات تعلیم دیده و آموزش دیده در راستای برخورد با  مراجعین ، رعایت پروتکل های بهداشتی و.. را نیز شامل می شود.. قابل ذکر است آزمایشگاه بیمارستان رسالت بصورت مداوم کارکنان شاغل در این بخش خود را بصورت محسوس و غیر محسوس ارزیابی کرده و در صورت مشاهده کوچکترین نارضایتی از طرف مراجعین، این افراد را از زنجیره فعالیت در آزمایشگاه خارج می نماید.

 

 امکانات و محیط آزمایشگاه بیمارستان رسالت(رویال تهران) :

 با توجه به اینکه بسیار از مراجعین عزیز شاید برای بار اول با مجموعه آزمایشگاه بیمارستان رسالت آشنا می شوند بهتر از است شناخت نسبی نسبت به این آزمایشگاه و خدمات ارائه شده در آن علی الخصوص سرویس نمونه گیری در منزل آن داشته باشید :

آزمایشگاه بیمارستان رسالت که با نام قدیم رویال تهران در بین مراجعین قدیمی ما شناخته شده است داراری سابقه فعالیت بیشتر از 40 سال می باشد که در این مدت همواره با شعار و عمل ارائه خدمات با کیفیت و به روز خود را به همراهان و مراجعین خود شناخته است. تلاش مجموعه برا این است که از بروز ترین تجهیزات آزمایشگاهی بهره مند شده و و بررسی آزمایش ها براساس به روز ترین متد های آزمایشگاه جهان صورت گیرد.

تیزر معرفی آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران(رویال تهران)

 با مشاهده فیلم کوتاه بالا با محیط آزمایشگاه ، بیمه های تحت قرارداد ، تجهیزات و تا حدودی پرسنل مجرب آزمایشگاه آشنا شدید. قابل ذکر است آزمایشگاه بیمارستان رسالت با محیطی بالاغ بر 500 متر و بصورت شبانه روری به ارائه خدمت با کیفیت به مراجعین خود فکر می کند.واحد نمونه گیری در منزل آزمایشگاه بیمارستان رسالت با بهره مندی از کارشناسان با تحصیلات مرتبط و با تعهد که پس از طی دوره های مختلف از جمله دوره های مشتری مداری و با نظارت سخت گیرانه سوپروایزر این بخش در راستای رضایتمندی حداکثری درخواست کنندگان این سرویس تلاش دارد با رعایت تمامی پرتکل های بهداشت جهانی در راستای نمونه گیری، بهترین خدمات را با حداقل هزینه به خانواده بزرگ و وفادار خود ارائه نماید.

قابل ذکر است به دلیل فضایی خیابان های اطراف بیمارستان و وجود فضای سبز بسیار وسیع در جلوی آزمایشگاه، فضای مناسب برای پارک خودرو برای مراجعین به بیمارستان وجود دارد.که این امکان را به شما می دهد که بدود نگرانی از محل مناسب برای پارک خودرو خود در صورتی که نخواهید از سرویس ها در محل خود استفاده نمایید، با حضور در محل آزمایشگاه از خدمات مورد نیاز بهره مند شوید.

اشاره ها و توصيه های بهداشت جهانی :توصيه های بهداشت جهانی

اشاره ها و توصيه هاي بهداشت جهاني درباره حفظ پروتكل ها از طريق رعايت برخي از اقدام های ضروری ساده كه از مهم ترين آنها مي توان به استفاده از ماسك و حفظ فاصله اجتماعي يا فاصله فيزيكي و خودداري از حضور در مراكز پر جمعيت با ازدحام بالا نام برد ، به ما نشان مي دهد كه بهترين و ايمن ترين روش انجام آزمایشات و چکاپ خود بصورت نمونه گیری در محل كار و زندگی شما است .
به اشخاصي كه داراي بيماريهاي زمينه اي از جمله ديابت، بيماران قلبي و يا بيماريهاي خاص هستند براي احتياط هرچه بيشتر پيشنهاد مي شود در حد امكان از رجوع به آزمايشگاه و مراكزي كه در خطر و تيررس بيشتر ويروس ها هستند اجتناب كرده و دوري كنند و ترجيحا آزمايشات مورد نظر خود را در خانه و محل سكونتشان  انجام داده و از طريق درخواست نمونه گیری در منزل امور آزمايشي ضروريشان را انجام بدهند .
اين آزمايشگاه به صورت تمام وقت و شبانه روزي بوده تا اشخاصي كه قصد انجام امور تستها و آزمايشات خود در محيط آزمايشگاه را دارند و از طرفي تمايل به انجام امور خود در ساعت هايي كه تراكم جمعيت مراجعين حضوري كمتر میباشد را دارند بتوانند به راحتی در هر ساعتي از شبانه روزي كه در نظر دارند آزمایش خود را انجام دهند.

قابل ذكر است كه آزمايشگاه ما با سابقه اي درخشنده در دقت، تشخيص تست ها و پاسخگويي آن ها جزء بهترين ها به حساب مي آيد و ما همواره در تلاشیم تا با ارتقاء دادن سطح خود، كيفيت قابل قبول و بهتری را در سطح جهاني به هموطنانمان ارائه كنيم .
با در نظر گرفتن وجود تمامي كمبود ها به علت تحريم ها و وجود اپيدمي ها كه موجب خستگي بيش از حد كادر درمان و عوامل رسيدگي به اين بيماري ها شده است، ما تمامي تمركز و كوشش و توان خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم با بالاترين سطح ممكن به تمامي درخواست ها با بالاترين دقت و همچنين با قيمت هاي مصوب وزارت بهداشت خدمت تمام همشهريان در شهر تهران و حومه رسيدگي و پاسخ گويي لازم را انجام بدهيم. لازم به ذكر است كه تمامي آزمايشات چکاپ و تخصصی خون و آزمايشات مولکولی در تمامي ساعت هاي شبانه روز و تمامي روزهاي سال از جمله روزهاي تعطيل در اين آزمايشگاه انجام پذير بوده و متقاضيان انجام نمونه گیری در منزل ساکن تهران مي توانند از طريق ثبت درخواست نمونه گيري در منزل سايت ما و يا تماس با تلفن هاي اعلام شده در سايت آزمايشگاه، درخواست و هماهنگي هاي مورد نيازشان را با ما در ميان بگذارند كه در اين صورت ما در سريع ترين زمان ممكن از آنها نمونه گيري كرده كه با دقيق ترين جواب كيفي آزمايش همراه است . قابل ذكر است كه انجام آزمايشات به بهترين نحو در آزمايشگاه و يا در محل و جواب آزمايش با حساسيت بسيار بالا از جهت دقت جواب تستها تخصص ماست.

در صورتی که درخواست انجام نمونه گیری در منزل را با استفاده از بیمه پایه و یا تکمیلی خود را دارید اول از هر چیز نیاز است که بدانید که بیمه ها هزینه ایاب و ذهاب و نمونه گیری را تحت پوشش خود قرار نمی دهد اما در صورتی که تست ها و آزمایشات شما تحت پوشش بیمه باشند به طبع آزمایشگاه بابت آن هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد و از بیمه شما استفاده می کند.

اگر به منظور انجام آزمایشات خود بصورت نمونه گیری در منزل به آزمایشگاه رجوع کرده اید و یا تماس گرفته اید، به خاطر داشته باشید که حتما در خصوص بیمه خود به آزمایشگاه اطلاع دهید.

شما می توانید از طریق گزینه بیمه های طرف قرار داد در نوار بالای سایت آزمایشگاه از طرف قرار داد بودن آزمایشگاه با بیمه پوشش دهنده خود برای درخواست نمونه گیری در منزل اطلاع پیدا کنید همچنین برای راحتی هر چه بیشتر شما ما لیست تمامی بیمه ها را برای شما در همین مطلب قرار داده ایم.

عناوین مهم برای نمونه گیری در منزل شامل موارد ذیل می باشد :

عناوین مهم برای نمونه گیری در منزل

نمونه گیری در منزل:

نمونه گیری در منزل که شامل اعزام کارشناس به درب منزل یا محل کار شما جهت انجام آزمایش در محل می باشد تا با این کار میزان وقت کمتری از شما جهت مراجعه به آزمایشگاه گرفته شود.

آزمایش در منزل:

در واقع هیچ آزمایشی در منزل تحلیل و بررسی و مورد آزمایش قرار نمی گیرد بلکه نمونه گرفته شده از بیمار با سریع ترین روش به آزمایشگاه منتقل می گردد و در آنجا با تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی مورد بررسی قرار می گیرد.

آزمایش آنلاین:

آزمایش آنلاین که گزینه مطرح شده چند سال اخیر است نیز به این صورت انجام می گیرد که بصورت آنلاین امکان ثبت درخواست برای نمونه گیری و سپس ارسال متخصص بایت اخذ نمونه وجود دارد که آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز برای همراه بودن با خدمات روز دنیا این امکان را نیز در بستر وب سایت خود فراهم نموده است

تست در منزل:

عنوان تست در فرهنگ عامیانه برای همان آزمایش در استفاده می گردد. در واقع تست در منزل مشابه کلمه و خدمات ارائه شده در سرویس نمونه گیری در منزل می باشد که در مجموعه ما بصورت کاملا به روز به مراجعین ارائه می گردد.

نمونه گیری خون در منزل:

یکی ا زنمونه گیری های بسیار پر تکرار در سرویس های خدمات در محل، نمونه گیری خود در منزل و یا نمونه گیری خون در محل کار شما می باشد. در این سرویس پس از ثبت درخواست کارشناسان ما با تجهیزات خون گیری در محل به مکان مد نظر شما ارسال گردیده و پس از مشاهده نسخه پزشک براساس نوع آزمایش های نوشته شده اقدام به نمونه گیری خون از شما می نمایند در این مورد رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار مهم بوده و متخصصین در این راستا کاملا توجیه می باشند.

نمونه گیری ادرار در منزل:

نمونه گیری ادار در محل برای برخی از آزمایشات براساس نسخه پزشک صورت می گیرد در این حالت کارکنان متخصص برای اخذ نمونه به محل زندگی و یا کار شما مراجعه می نمایند و پس از دریافت تنونه ادرار برای بررسی با تجهیزات آزمایشگاهی به آزمایشگاه منتقل نموده و پس از انجام فرآیند و مراحل آزمایش بر روی نمونه نتایج آن براساس ارسال فیزیکی گزارش آزمایش، ارسال لینک با پیامک، و یا بارگذاری در سامانه جوابدهی آنلاین آزمایش به اطلاع شما عزیزان می رسد.

نمونه گیری نوزاد در منزل:

واقعا یکی از سخت ترین نمونه گیری ها نمونه گیری نوزادان می باشد با توجه به کوچک بود اعضای بدن و به همان نسبت کوچک بود رگ های کودکان، و حسایت های لازم جهت وارد کردن کمترین صدمه و پارگی به بدن کودکان، تحرکات غیر اردادی نوزادان حین خون گیری و.. استفاده از نمونه گیر حرفه ای و آموزش دیده در این راستا برای اعزام به منازل شما بسیار پر اهمیت می باشد. لذا آزمایشگاه بیمارستان رسالت با بهره مندی از متخصصین این امر و برگزاری آموزش های لازم و مرتب همواره تلاش داشته تا در این زمینه موجب آسوده خاطری برای پدران و مادران درخواست کننده نمونه گیری در منزل برای نوزدان دلبند شان را داشته باشد.

نمونه گیری کودک در منزل:

به شمابه نمونه گیری نوزادان، نمونه گیری از کودکان نیز بسیار حساس می باشد زیرا کودکان همواره با ترسی از نمونه گیری مواجعه هستند لذا نمونه گیر علاوه بر رعایت موارد مطرح شده در پارگراف بالا، باید قادر به برقراری ارتباط  چهره به چهره با کودک دلبند تان را داشته و با رعایت این ارتباط اقدام به خون گیری و یا نمونه گیری درگیر نماید.

نمونه گیری آزمایش در منزل:

در هر صورت نمونه گیری آزمایش در منزل و یا محل کار شما به دلیل دور بودن از تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی و نداشتن صندلی های مخصوص نمونه گیری دارای ریزه کاری های خاصی می باشد. بنابراین اعتماد به آزمایشگاه که سالها تجربه کاری داشته و همواره تعهد اخلاقی نسبت به رضایتمندی مشتریان خود را سرلوحه کار خود قرارداده است بسیار مهم بوده و می تواند اطمینان بخش حضور کارشناسان جهت اخذ نمونه در محل شما برای شما و خانواده محترم تان باشد.

هزینه آزمایش خون:

نمونه گیری در منزل برای همه آزمایشات و از جمله بر هزینه آزمایش خون هیچگونه تاثیری ندارد و هزینه آزمایش عینا مطابق آزمایش در محل آزمایشگاه محاسبه می گردد. که با توجه به طرف قرارداد بودن با تمامی بیمه های تکمیلی و بیمه های اولیه مطابق قوانین هر بیمه محاسبه می گردد و فقط جهت سرویس نمونه گیری در محل شما مقدار اندکی هزینه دریافت می گردد که بستگی به فاصله شما از آزمایشگاه دارد.

آزمایش خون یکی از آزمایشات بسیار پرتکرار هست که انجام این آزمایش در منزل یا محل کار شما، حساسیت های زیادجهت گرفتن نمونه خون و رساندن به موقع آن به آزمایشگاه جهت انجام تست ها، بسیار اهمیت دارد لذا تیم حرفه ای این مرکز با بهره مندی از سیستم های حمل و نقل سریع و تجهیز به باکس ها و تجهیزات به روز نگهداری نمونه در این راستا پیشتاز هستند.

حال چرا نمونه گیری در منزل آزمایشگاه بیمارستان رسالت :

 •  اولا: و بزرگترین دلیل اعتماد به نمونه گیری در منزل آزمایشگاه بیمارستان رسالت، می تواند این باشد که این سرویس توسط شرکت های واسطه ای که بصورت آنلاین فعالیت دارند ارائه نمی گردد بلکه بصورت مستقیم و توسط خود آزمایشگاه به مراجعین خود ارائه می شود. لذا علاوه بر کیفیت خوب، مسئولیت آین سرویس بر عهده این  آزمایشگاه می باشد.
 • دوما : برای ضمانت کیفیت این خدمات، سالهای (بیش از 40 سال) خدمت رسانی و سابقه کار آزمایشگاه تضمین کننده ارائه خدمات بی نظیر در این راستا می باشد
 • سوما : زیر بنای بالغ بر 500 متر و تجهیزات به روز و گران قیمت آزمایشگاه که با سرمایه گذاری کلا در راستا ارائه خدمات دقیق آزمایشگاهی به همشهریان عزیز تهرانی در این مجموعه ، باعث ایجاد آسودگی خیال برای سفارش دهندگان این سرویس می باشد.
 • چهارما: این آزمایشگاه از محدود آزمایشگاه های شبانه روزی می باشد که حتی در ایام تعطیل و ایام نوروز اقدام به خدمات دهی بی وقفه به همشهریان عزیز می باشد که می تواند بر ارائه خدمات مطلوب تر در راستا سرویس مذکور صحه گذارد.
 • پنجما :تیم متخصص ، با تجربه و آموزش دیده با تحصیلات مرتبط در این مجموعه گرداورده ایم که می تواند تضمین کننده خدمات بهینه در راستای نمونه گیری در منزل باشد.

بیمه های طرف قرار داد آزمایشگاه بیمارستان رسالت

بیمه های طرف قرار داد آزمایشگاه بیمارستان رسالت :

 1. بیمه تامین اجتماعی
 2. بیمه خدمات درمانی (کارمندی ، ایرانیان ، سایر اقشار)
 3. بیمه نیروهای مسلح
 4. بیمه آتیه سازان حافظ (زیر مجموعه بیمه پایه تامین ، خدمات ، ارتش)
 5. بیمه شهرداری ( شاغلین و بازنشستگان)
 6. بیمه کوثر
 7. بیمه پانزده خرداد
 8. بیمه دانا تکمیلی و پایه
 9. بیمه دی
 10. بیمه ایران تکمیلی و پایه
 11. بیمه البرز تکمیلی و پایه
 12. بیمه آسیا
 13. بیمه بانک ملی
 14. بیمه بانک صادرات
 15. بیمه بانک تجارت
 16. بیمه بانک ملت
 17. بیمه میهن
 18. بیمه بنیاد شهید
 19. بیمه سرمد
 20. بیمه بانک سپه
 21. بیمه بانک کشاورزی
 22. بیمه بانک مرکزی
 23. بیمه بانک صنعت و معدن
 24. بیمه بانک توسعه صادرات
 25. بیمه پارسیان (بانک پارسیان ، بیمه تکمیلی پارسیان)
 26. بیمه کمک رسانی ایران SOS (پاسارگاد ، کمک رسان و غیره)
 27. بیمه رازی
 28. بیمه سینا تکمیلی و پایه
 29. بیمه معلم
 30. بیمه ما
 31. بیمه فرهنگیان
 32. بیمه ملت ( تکمیلی )
 33. بیمه تکمیلی تجارت نو
 34. بیمه صندوق بازنشستگی شرکت نفت
 35. بیمه صدا وسیما
 36. بیمه تکمیلی کار آفرین
 37. بیمه تکمیلی نوین
 38. بیمه تکمیلی آرمان سلامت
 39. بیمه سامان

توجه :

به خاطر داشته باشید که حتما در هنگام رزرو درخواست خود از طرف قرار داد بودن آزمایشگاه با بیمه خود اطمینان حاصل کنید.

 

 

نمونه گیری در منزل در بهترین آزمایشگاه تهران با امکانات ویژه و بصورت شبانه روزی با به کار گیری بهترین نمونه گیران شهر تهران و با کمترین هزینه صورت می گیرد. کافی است در پنل درخواست نمونه گیری آزمایشگاه وارد شوید و در درخواست خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و نسبت به اعزام کارشناس متخصص با تحصیلات مرتبط و دوره دیده به درب منزل و یا محل کار شما مراجعه نموده و با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به نمونه گیری از شما همشهری عزیز نموده و سپس در اسرع وقت به آزمایشگاه ارجاع داده و پس از مشخص شدن نتیجه آزمایش به سه صورت در اختیار شما قرار می گیرد:

 • لینک دریافت آزمایش برای شما بصورت پیامک ارسال می گردد
 • از سایت آزمایشگاه می توانید بصورت انلاین جواب خود را مشاهده نمایید.
 • در صورت ثبت درخواست برای شما پیک خواهد شد
 • حضوری می توانید از بخش پذیرش آزمایشگاه جواب آزمایش خود را دریافت نمایید.

برای ثبت درخواست نمونه گیری در منزل در سایت آزمایشگاه کلیک کنید

بصورت شبانه روزی

 

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925

 

همشهریان عزیز تهرانی ، علی الخصوص شرق تهران در صورت نیاز به این خدمت کافی است درخواست خود را در سایت ثبت نمایید و یا با شماره تلفن های آزمایشگاه تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به حضور شما رسیده و انجام وظیفه نمایند.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت(رویال تهران) با فضای بسماحت 500 متر و کارشناسان متخصص خود آماده ارائه خدمات به سازمانهای و ادارجات و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد. قابل توجه هست آزمایشگاه بیمارستان رسالت عضو موسسات کنترل کیفیت اروپاست.

 

سرویس جدید آزمایشگاه بیمارستان رسالت:

طبق گراف زیر بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه با نمونه گیری در منزل و ارسال توسط پیک رایگان تمامی آزمایشات شما قابل انجام می باشد..ضمنا شما می توانید با نوبت گیری آنلاین بدون معطلی و حداکثر با صرف 15 دقیقه از لحظه ورود تا انتهای پروسه آزمایش را انجام دهید..

 

شرکت های هواپیمایی طرف قرارداد با آزمایشگاه بیمارستان رسالت

 

Image
هواپیمایی قطر
Image
هواپیمایی فلای دبی
Image
هواپیمایی کرندون
Image
هواپیمایی ایران ایرتور
Image
هواپیمایی آسمان
Image
هواپیمایی سان اکسپرس
Image
هواپیمایی زاگرس
Image
هواپیمایی امارات
Image
هواپیمایی ایران ایر
Image
هواپیمایی قشم ایر
Image
هواپیمایی معراج
Image
هواپیمایی تابان
Image
هواپیمایی ماهان
Image
هواپیمایی ترکیش
Image
هواپیمایی پگاسوس
Image
هواپیمایی لوفت هانزا


چاپ   ایمیل