آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با 40 سال سابقه فعالیت به صورت شبانه روزی  و به کار بردن مجهز ترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS (کمک رسان ایران) می باشد.
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با قابلیت داشتن سیستم دسترسی آنلاین به صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه SOS ، در زمان و هزینه بیمه شدگان صرفه جویی می نماید .
آزمایشگاه بیمارستان رسالت  با سیستم نوبت دهی آنلاین ازطریق وب سایت آزمایشگاه و یا از طریق سیستم نوبت دهی حضوری و امکان دریافت نتایج آزمایشات از چهار طریق : از طریق تلفن گویا، از طریق سایت آزمایشگاه، از طریق مراجعه حضوری به صورت رایگان و دریافت آزمایشات از طریق پیک به هر نقطه تهران تنها با پرداخت پنج هزار تومان می باشد.
این آزمایشگاه با انجام کلیه تست ها و آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی و پاتولوژی براه رفاه حال بیمه شدگان امکان نمونه گیری در محل، اعم از محل کار و یا منزل را فراهم کرده است و بیمه شدگانی که از مشغولیت زیاد کاری برخوردار هستند یا به علت سالمندی یا بیماری نمی توانند مراجعه حضوری به آزمایشگاه داشته باشند می توانند از بهترین نوع خدمات بهره مند شوند .
کیفیت و دقت آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان رسالت  علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته و عملکرد کارشناسان حرفه ای در بخش آزمایشگاهی ، قطعا از اعتماد و وفاداری شما مراجعین عزیز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت  می باشد.


از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز سپاسگزاریم.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS 

 
 
 

 


چاپ   ایمیل