آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS : بیمه SOS | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS | آزمایشگاه بیمه کمک رسان ایران : آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS یا آزمایشگاه بیمه کمک رسان ایران پذیرای شما عزیزان بیمه شده بیمه SOS برای انجام آزمایش های چکاپ روتین و آزمایشات تخصصی شما می باشد.

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با 40 سال سابقه فعالیت به صورت شبانه روزی  و به کار بردن مجهز ترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS (کمک رسان ایران) می باشد.
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با قابلیت داشتن سیستم دسترسی آنلاین به صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه SOS ، در زمان و هزینه بیمه شدگان صرفه جویی می نماید .
آزمایشگاه بیمارستان رسالت  با سیستم نوبت دهی آنلاین ازطریق وب سایت آزمایشگاه و یا از طریق سیستم نوبت دهی حضوری و امکان دریافت نتایج آزمایشات از چهار طریق : از طریق تلفن گویا، از طریق سایت آزمایشگاه، از طریق مراجعه حضوری به صورت رایگان و دریافت آزمایشات از طریق پیک به هر نقطه تهران تنها با پرداخت پنج هزار تومان می باشد.
این آزمایشگاه با انجام کلیه تست ها و آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی و پاتولوژی براه رفاه حال بیمه شدگان امکان نمونه گیری در محل، اعم از محل کار و یا منزل را فراهم کرده است و بیمه شدگانی که از مشغولیت زیاد کاری برخوردار هستند یا به علت سالمندی یا بیماری نمی توانند مراجعه حضوری به آزمایشگاه داشته باشند می توانند از بهترین نوع خدمات بهره مند شوند .
کیفیت و دقت آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان رسالت  علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته و عملکرد کارشناسان حرفه ای در بخش آزمایشگاهی ، قطعا از اعتماد و وفاداری شما مراجعین عزیز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت  می باشد.

10 آزمایش خون ضروری که همه باید به طور منظم انجام دهند :

1) CBC (شمارش کامل خون) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

شمارش کامل خون (CBC) یکی از رایج‌ترین آزمایش‌های سفارشی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS است و دلیل خوبی هم دارد. سلول های خونی شما می توانند چیزهای زیادی در مورد سلامتی شما بگویند. CBC به شما و پزشکتان این امکان را می دهد که از مشکلات عفونت یا التهاب مطلع شوید، اما همچنین زمانی که رژیم غذایی شما متعادل نیست، سیگنال می دهد. وقتی ریزمغذی‌های خاصی را از دست می‌دهید، بدن شما قادر به تولید سلول‌های خونی به طور معمول نخواهد بود.

مهم است که مقادیر CBC خود را در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS پیگیری کنید زیرا بسیاری از آنها تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی و طول عمر شما دارند. به عنوان مثال، سطح پایین هموگلوبین ممکن است دلیل احساس خستگی و کمبود انرژی باشد، در حالی که تعداد کم گلبول های سفید خون می تواند شما را به یک هدف آسان برای عفونت تبدیل کند.

2) CMP (پانل متابولیک جامع) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

همانطور که از عنوان پیداست، پانل متابولیک جامع (CMP) گروهی از آزمایشات خون در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS است. CMP به شما و پزشکتان این امکان را می دهد که بدانید کبد و کلیه های شما چقدر سالم هستند. همچنین در صورت وجود اختلال در سطح قند خون، سطح پروتئین و تعادل کلی اسید/باز در بدن، به شما هشدار می دهد.

اگر مشکلات مزمن سلامتی مانند دیابت، فشار خون بالا، آسیب کبدی یا کلیوی دارید، ممکن است این پانل را به خوبی بشناسید. پزشکان اغلب از CMP برای نظارت بر پیشرفت بیماری استفاده می کنند.

یک CMP از 14 نشانگر زیستی تشکیل شده است: گلوکز، کلسیم، آلبومین، پروتئین، سدیم، پتاسیم، کلرید، بی کربنات (دی اکسید کربن)، AST، ALT، ALP، بیلی روبین، BUN (اوره) و کراتینین.

3) پانل لیپید (کلسترول و تری گلیسیرید) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

یک پنل لیپیدی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS سطح کلسترول و تری گلیسیرید شما را اندازه گیری می کند. این نشانگرها به شدت با بیماری قلبی مرتبط هستند. برای ساده نگه داشتن همه چیز، باید مطمئن شوید که کلسترول خوب (HDL) بالا و کلسترول بد (LDL) و تری گلیسیرید شما پایین است.

این آزمایش‌ها کمی بحث‌برانگیز هستند و اگر شما در معرض خطر بیشتری برای بیماری قلبی هستید، پزشک احتمالاً می‌خواهد مواردی بیش از این نشانگرها (تست‌هایی مانند ApoB، Lp(a) و ذرات LDL) را بررسی کند. اما برای اکثر افراد، انجام یک پنل چربی معمولی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS، چکاپ عالی برای شروع مراقبت از سلامت قلب شماست!

4) HbA1c در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS آزمایش گلوکز خون سطوح فعلی گلوکز شما را نشان می دهد، HbA1c میانگین سطح قند خون شما را در 3 ماه گذشته نشان می دهد. اگر سالم هستید، باید حداقل یک بار در سال آن را بررسی کنید، در حالی که افراد مبتلا به دیابت ممکن است بخواهند این کار را 4 بار در سال انجام دهند.

جدا از اینکه یک عامل خطر برای دیابت است، سطوح بالای HbA1c (حتی زمانی که هنوز در محدوده طبیعی قرار دارد) می تواند خطر ابتلا به بیماری قلبی و مرگ و میر را در افراد افزایش دهد. این یکی از آن نشانگرهایی است که قطعاً می خواهید در محدوده بهینه نگه دارید.

5) hs-CRP در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

پروتئین واکنشی C (CRP) پروتئینی است که با باکتری ها و ویروس ها مبارزه می کند و در پاسخ به عفونت افزایش می یابد. اما در پاسخ به استرس مزمن نیز افزایش می یابد. اگر اضافه وزن دارید، فشار خون بالا دارید، دیابت دارید، سیگار می کشید، بیماری پریودنتال (لثه) دارید، ورزش نمی کنید و یا در معرض استرس عاطفی هستید، سطح CRP بالاتری خواهید داشت.

CRP همچنین می تواند به پیش بینی خطر بیماری قلبی کمک کند. وقتی هم سطح CRP و هم کلسترول بالا باشد، خطر کلی بیماری قلبی شما می تواند تا 9 برابر افزایش یابد! خبر خوب این است که کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای کاهش سطح CRP خود انجام دهید، به همین دلیل است که این یکی از تست های آزمایشگاهی است در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS که ارزش پیگیری دارد.

6) ویتامین 25) D-هیدروکسی ویتامین (D در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

چرا سطح ویتامین D خود را در در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS، آزمایش کنید؟ زیرا کمبود ویتامین D یکی از شایع ترین کمبودهای تغذیه ای در جهان است و بسیار رایج است. اگر سالم‌ترین سبک زندگی را نداشته باشید یا از مشکلات سلامتی مزمن رنج می‌برید، ویتامین D ممکن است کاهش یابد. آیا خستگی، کمردرد، دردهای عضلانی، مشکلات گوارشی، چاقی، نوسانات خلقی و ضعف ایمنی را تجربه می کنید؟ اینها همه علائم کمبود ویتامین D هستند.

شما می توانید ویتامین D را از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، برخی غذاها یا مکمل ها دریافت کنید. اما در مصرف مکمل مراقب باشید، زیرا مصرف بیش از حد آن باعث سمیت ویتامین D می شود. به این دلایل، همیشه باید قبل از مصرف مکمل با پزشک خود مشورت کنید.

7) آهن/فریتین در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

کمبود آهن یکی دیگر از کمبودهای رایج تغذیه ای و عامل اصلی کم خونی است. طبق هر دو سازمان جهانی بهداشت و CDC، کمبود آهن 60 تا 80 درصد از جمعیت جهان را تحت تأثیر قرار می دهد. از سوی دیگر، برخی از بیماری های مزمن می توانند باعث اضافه بار آهن شوند که برای بدن ما بسیار سمی است.

به همین دلیل است که باید گهگاه سطح آهن خود را در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS، آزمایش کنید، چه آهن خون باشد یا فریتین (که نشان دهنده ذخایر آهن بدن شماست).

8) GGT در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

GGT آنزیمی است که پزشکان اغلب برای ارزیابی عملکرد کبد در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS، از آن استفاده می کنند. با این حال، بخشی از CMP نیست. شواهد رو به رشدی ارتباط بین سطوح بالاتر GGT و التهاب و استرس اکسیداتیو را ثابت کرده است و نشان می دهد که این آزمایش فراتر از تخمین سلامت کبد مفید است.

تحقیقات نشان داده است که GGT بالاتر، حتی در محدوده طبیعی، با افزایش خطر ابتلا به دیابت و بیماری قلبی و کلیوی مرتبط است. بنابراین ایده خوبی است که هر چند وقت یکبار سطوح خود را بررسی کنید.

9) اسید اوریک در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS، اسید اوریک یک مورد مهم است. اسید اوریک بیش از حد باعث ایجاد سنگ کلیه و نقرس می شود و می تواند خطر بیماری قلبی و دیابت را در فرد افزایش دهد. پس هر چه کمتر بهتر، درست است؟ نه کاملا. اسید اوریک همچنین یک آنتی اکسیدان طبیعی است ، تا 60 درصد از ظرفیت آنتی اکسیدانی خون را تشکیل می دهد. همچنین، مطالعات نشان می دهد که ممکن است از مغز در برابر بیماری هایی مانند آلزایمر و پارکینسون محافظت کند. به همین دلیل است که می‌خواهید اسید اوریک را در یک محدوده بهینه نگه دارید.

10) هورمون های تیروئید (TSH) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS

هورمون های تیروئید سرعت متابولیسم شما را کنترل می کنند. آنها بر سطح کلسترول و حساسیت به انسولین شما تأثیر می گذارند. تیروئید کم کار یا پرکار می تواند باعث مشکلاتی در وزن، سطح انرژی و خلق و خو شود.

TSH یکی از رایج ترین نشانگرهای آزمایش شده برای بررسی عملکرد تیروئید است. سطح بالاتر از حد طبیعی TSH می تواند به معنای کم کاری تیروئید شما باشد (کم کاری تیروئید)، در حالی که سطح پایین تر از حد طبیعی می تواند به معنای پرکاری آن باشد (پرکاری تیروئید).

از طرف دیگر در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS، می توانید یک پانل کامل تیروئید حاوی ترکیبی از این بیومارکرها چک کنید: TSH، T4 کل یا آزاد، T3 کل یا آزاد، جذب T3 و شاخص T4 آزاد. با پزشک خود صحبت کنید تا بفهمید چه چیزی در مورد شرایط شما منطقی تر است.

 مطالب مرتبط :

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت | آزمایشگاه بیمارستان رسالت

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

آزمایشگاه بیمه بانک توسعه صادرات|آزمایشگاه 24ساعته

آزمایشگاه بیمه میهن|آزمایشگاه شبانه روزی در تهران


از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز سپاسگزاریم.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه SOS 

 
 
 

 


چاپ   ایمیل