آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملت|و بیمه های

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملتآزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملتآزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی از جمله بیمه ملت می باشد این آزمایشگاه با قابلیت دسترسی به معرفی نامه در زمان و هزینه شما بیمه شدگان عزیز ملت صرفه جویی کرده است. ( معرفی نامه به صورت آنلاین توسط پرسنل آزمایشگاه دریافت می شود)
همچنین خدمات شبانه روزی ، ایام تعطیل و جمعه های آزمایشگاه ، این مرکز درمانی را بهترین گزینه برای کارمندان بانک ملت برای بهره برداری و استفاده از خدمات آزمایشگاهی کرده است .
- دسترسی آسان و بیست و چهار ساعته به آزمایشگاه
- دسترسی به جواب از طریق پیک به هر نقطه تهران فقط با مبلغ پنج هزار تومان
- استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته
- دقت و کیفیت بالای آزمایشات
- پذیرش و انجام آزمایشات در کوتاه ترین زمان، دسترسی به معرفی نامه آنلاین -انجام تمامی آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی
- طرف قرارداد با کلیه بیمه های پایه و تکمیل

بهرمندی از متخصصین و کارکنان با تجربه در راستای ازمایشگاهی و امکانات به روز و دارای استانداردهای روز اروپا ما را برا« داشته که آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملت شویم و تلاش نماییم بصورت شبانه روزی به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم. لذا مفتخریم که شما عزیزان زحمت کش در یکی از بزرگ ترین بانک های کشور ، بهترین آزمایشگاه شرق تهران را برای انجام آزمایشات خود انتخاب نمایید و با این کار علاوه بر بهره مندی از صحت آزمایشات انجام شده به ما دلگرمی دهید تا شبانه روز برای خدمات رسانی آماده باشیم.


و دیگر خدمات آزمایشگاه باعث شده است این آزمایشگاه جز بهترین و مجهزترین آزمایشگاه ها باشد.
تمام اعضای خانواده آزمایشگاه بیمارستان رسالت از حسن انتخاب و اعتماد شما بیمه شدگان به آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت سپاسگزارند.

آزمایش روتین خون برای انجام

در اینجا چند آزمایش خون وجود دارد که می تواند به شما در تشخیص بیماری ها در مراحل اولیه کمک کند:

پانل متابولیک: این به بررسی سطوح چندین ترکیب در خون و تعیین شانس دیابت، عدم تعادل هورمونی و بیماری کلیوی کمک می کند.

پنل لیپید: برای بررسی سطح کلسترول و تعیین خطر بیماری های مرتبط مانند فشار خون بالا، بیماری های قلبی عروقی و سکته استفاده می شود.

شمارش کامل خون: CBC اجزای مختلف گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت ها را برای تشخیص عفونت، کمبود، مشکلات لخته شدن خون، کم خونی یا سرطان بررسی می کند.

پانل تیروئید: عملکرد مناسب تیروئید، تولید هورمون و غربالگری مشکلاتی مانند اختلالات تیروئید، سطوح پایین پروتئین و سطوح غیرعادی هورمون را بررسی می کند.

تست‌های عفونت مقاربتی (STI):  در آزمایش‌های خون می‌توان عفونت‌های مقاربتی مختلفی را شناسایی کرد که شامل سیفلیس، کلامیدیا، سوزاک، HIV و زگیل تناسلی می‌شود.

 

انجام آزمایش خون چه کاربردی دارد؟

آزمایش‌های خون کاربردهای مختلفی دارند که از انواع رایج آزمایش‌های پزشکی هستند. آزمایش خون می تواند به موارد زیر کمک کند:

وضعیت سلامتی خود را بدانید

بررسی کنید که آیا عفونت دارید یا خیر

غربالگری برخی شرایط ژنتیکی

ببینید اندام های شما مانند کلیه ها و کبد چقدر درست کار می کنند

دریابید که آیا خطر بیماری قلبی دارید یا خیر

میزان لخته شدن خون خود را ارزیابی کنید

بیماری هایی مانند کم خونی، دیابت، اچ آی وی یا ایدز، سرطان و بیماری عروق کرونر قلب را تشخیص دهید

اکثر آزمایشات خون تنها به چند دقیقه برای انجام آنها نیاز دارند و در جراحی عمومی توسط پزشک یا فلبوتومیست انجام می شوند.

d/آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملت

فواید آزمایش خون

همانطور که آزمایش های خون بسیار متنوع است، فواید مختلفی نیز وجود دارد که عبارتند از:

1.آزمایشات خون به نظارت بر سلامت شما کمک می‌کند، زمانی هم که چک‌آپ سالانه خود را انجام می‌دهید و هم زمانی که احساس خوبی ندارید، انجام غربالگری خون می تواند به تعیین هر گونه بیماری زمینه ای و دریافت درمان کمک کند.

 1. انجام آزمایش خون زمان زیادی نمی برد و اغلب در عرض چند روز نتیجه را دریافت می کنید. این بدان معنی است که به سرعت یک تشخیص و گزینه های درمانی محکم دریافت کنید یا اگر مشکلی وجود ندارد در مدت زمان کوتاهی تأیید کنید.
 2. می تواند شرایط مختلفی را تشخیص دهد، خون ما عملکردهای زیادی دارد و تعداد زیادی آنزیم، مواد شیمیایی و هورمون های مختلف از آن عبور می کنند. از آنجایی که سیستم گردش خون ما در بیشتر قسمت‌های بدن ما می‌گذرد، می‌توان از خون برای آزمایش طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها استفاده کرد.
 3. مفید در پیشگیری از بیماری ها، دیدن تغییراتی در نتایج آزمایش خون شما که خطرات شرایط خاص را افزایش می دهد به این معنی است که می توانید قبل از اینکه مشکلی ایجاد شود، برای پیشگیری آن اقدام کنید.
 4. مهم برای درمان زودهنگام بیماری ها، تأیید تشخیص از طریق آزمایش خون می تواند به جای اینکه منتظر بمانید تا علائم و پیشرفت بیماری نشان داده شود، پروتکل درمانی را به موقع شروع کنید. آزمایش خون نیز می تواند تایید کند که آیا درمان موثر است یا خیر. آزمایش خون می تواند منجر به درمان سریعتر و نتایج بهتر شود.
 5. نظارت بر شرایط مزمن: آزمایش خون می تواند به نظارت بر بیماری های مزمن مانند دیابت یا فشار خون کمک کند. آزمایش‌های معمول خون می‌تواند به نظارت بر اثربخشی درمان و شناسایی هرگونه تغییری که ممکن است نیاز به تنظیم برنامه درمانی داشته باشد کمک کند.
 6. ردیابی تغییرات در سلامت: تغییرات در سطح خون می تواند نشان دهنده انواع مشکلات سلامتی باشد، حتی اگر شما کاملاً احساس خوبی داشته باشید. آزمایشات معمول خون می تواند تغییرات بدن را در طول زمان ردیابی کند. این به شناسایی مشکلات سلامتی قبل از جدی شدن کمک می کند.
 7. ارزیابی عملکرد اندام ها: آزمایش های خون می تواند به ارزیابی عملکرد اندام ها، مانند کبد و کلیه ها، که برای سلامت کلی ضروری هستند، کمک کند.
 8. ارزیابی وضعیت تغذیه: آزمایش خون همچنین می تواند وضعیت تغذیه ای مانند سطوح آهن، ویتامین ها و مواد معدنی را ارزیابی کند که می تواند به شناسایی کمبودها و اطلاع رسانی توصیه های غذایی کمک کند.
 9. عوارض جانبی دارو را کنترل کنید: آزمایش‌های خون معمول می‌تواند عوارض جانبی احتمالی داروها را کنترل کند و اطمینان حاصل کند که آنها هیچ آسیبی ندارند.
 10. غربالگری سرطان: برخی از آزمایشات خون نشانگرهای سرطان مرتبط با انواع خاصی از سرطان مانند CA 125 را شناسایی می کنند که می تواند به تشخیص و درمان زودهنگام کمک کند.
 11. شناسایی عفونت ها: آزمایش خون همچنین می تواند عفونت هایی مانند عفونت های باکتریایی یا ویروسی را که ممکن است باعث ایجاد علائم یا مشکلات سلامتی شود، شناسایی کند.
 12. ارزیابی عوامل خطر: آزمایش خون می تواند عوامل خطر را برای برخی از شرایط سلامتی، مانند کلسترول بالا یا سطح قند خون بالا شناسایی کند، که می تواند به اطلاع رسانی تغییرات سبک زندگی برای کاهش خطر مشکلات سلامتی در آینده کمک کند.
 13. ایجاد آرامش ذهنی: آزمایش خون منظم می تواند آرامش ذهنی را در مورد تناسب اندام و سلامت شما فراهم کند و به رفع نگرانی های شما در مورد سلامتی کمک کند. آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران یک آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملت است و شما همشهریان عزیز که از خدمات بیمه بانک ملت استفاده می کنید می توانید جهت انجام آزمایشات خود به این بیمارستان مراجعه نمایید.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ها

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی