D/تست آلرژی ALEX  در تهران

تست آلرژی ALEX در تهران|قیمت تست آلرژی|هزینه آزمایش الکس|تست الکس

تست آلرژی ALEX  در تهران

تست آلرژی Alex اولین آزمایش جهان است که می تواند به سرعت و به طور قابل اعتماد بیش از 300 آلرژن را به طور همزمان آزمایش کند. نمونه خون تمام چیزی است که برای انجام یک تجزیه و تحلیل جامع مورد نیاز است و آزمایش ALEX را به یک ابزار تشخیصی ارزشمند برای ارزیابی موارد پیچیده تبدیل می کند.

این شامل آلرژن هایی مانند گرده، کنه، اپیتلیوم گربه و سگ، سموم حشرات، کپک، غذا یا لاتکس است. این مدرن ترین ابزار تشخیص آلرژی در شرایط آزمایشگاهی چند عاملی است که امکان اندازه گیری همزمان IgE کل (tIgE) و IgE خاص (sIgE) را در برابر انواع آلرژن ها فراهم می کند.

 H/تست آلرژی ALEX  در تهران

آنالیز، تفسیر و امضاء نتایج از کمپانی الکس کامل ترین پنل تشخیص آلرژی در دنیا با 300 آلرژن در آزمایشگاه پاتولوژی شبانه روزی بیمارستان رسالت انجام می شود.

در مورد تست آلرژی

این واقعا بهترین راه برای شروع تشخیص و درمان آلرژی شماست. برای افرادی که حساسیت های آلرژن های متعددی دارند یا کسانی که علائم بالینی نامشخصی را تجربه می کنند، روش سنتی تعیین تک تک آلرژن ها می تواند هم پرهزینه و هم زمان بر باشد. در چنین شرایطی، یک غربالگری جامع آلرژن اطلاعات  خوبی را از مشخصات حساسیت بیمار ارائه می دهد و به عنوان یک ابزار قوی برای تشخیص دقیق و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آلرژن ها عمل می کند. شناسایی آنتی‌بادی‌های IgE اختصاصی آلرژن در سرم خون نقش مهمی در تشخیص آلرژی‌های نوع 1 ایفا می‌کند.

تست آلرژی Alex  قابلیت منحصر به فردی را برای اندازه گیری همزمان IgE کل و IgE خاص در برابر نزدیک به 300 آلرژن مختلف، از جمله 120 عصاره و حداکثر 180 جزء آلرژی زا ارائه می دهد. این آزمایش جامع 99 درصد از منابع آلرژن نوع 1 را پوشش می‌دهد و تنها به حداقل نمونه خون نیاز دارد.

 

مخاطبان هدف تست آلرژی ALEX  چه کسانی هستند؟

آزمایش ALEX  برای بیماران آلرژیک، کودکان و بزرگسالان ارائه می شود و اطلاعات جامعی در مورد وضعیت آنها ارائه می دهد و به متخصص سلامت اجازه می دهد تا مشخصات بیمار را بهتر تعریف کند و در برخی موارد، تعیین استراتژی درمان را به ویژه در آلرژی های غذایی بهبود بخشد.

 

روش تشخیص آلرژی از طریق تست ALEX چیست؟

روش مورد نیاز برای تشخیص آلرژی از طریق تست آلرژی ALEX  یک آزمایش خون ساده است که بیمار قبل از نمونه گیری نیازی به ناشتا بودن یا انجام هیچ گونه آمادگی خاصی ندارد. پس از خونگیری، سرم جدا شده و برای بررسی بیشتر به آزمایشگاه داده می شود. برای اطلاع از تفسیر آزمایش آلرژی غذایی به این مقاله از سایت ما مراجعه کنید.

 

تشخیص آلرژی در آزمایشگاه از طریق تست ALEX چگونه انجام می شود؟

آزمایش آلرژی ALEX  از یک روش تشخیص آلرژی چند پارامتری استفاده می کند که تقریباً تمام آلرژن های مرتبط جهانی را در یک آزمایش آزمایشگاهی پوشش می دهد.

آنتی‌بادی‌های IgE از سرم بیمار همراه با مهارکننده‌های CCD انکوبه می‌شوند و به آلرژن‌های بی‌حرکت متصل می‌شوند. IgE محدود شده توسط یک آنتی بادی ضد IgE که با یک رنگ فلورسنت برچسب گذاری شده است شناسایی می شود که به تشخیص و اندازه گیری در بیواسکنر کمک می کند.

 A/تست آلرژی ALEX  در تهران

مزایای تست آلرژی ALEX  به عنوان یک ابزار تشخیصی برای آلرژی

IgE تقریباً 300 آلرژن

117 عصاره و 178 آلرژن مولکولی

50+ آلرژن مولکولی منحصر به فرد

کل IgE گنجانده شده است

آنتی بادی های IgE غیر مرتبط بالینی در برابر کربوهیدرات های فعال متقاطع (CCD) به طور خودکار حذف می شوند.

ویژگی بالا و تفسیر آسان نتایج

 

مزایای بالینی تست آلرژی ALEX  در تهران

هدف از تست آلرژی ALEX پشتیبانی از تشخیص آلرژی در کنار سابقه پزشکی و سایر آزمایش‌های اضافی (تست‌های پوستی و غیره) است.

 

تست آلرژی ALEX  در تهران اطلاعاتی را در مورد:

نشانه های ایمونوتراپی خاص

خطرات آلرژی برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک شدید به غذاها

واکنش متقابل

وجود یک آلرژن که مشکوک نبود

 

فواید تست آلرژی ALEX 

پانل گسترده ای از آلرژن ها، به صورت جداگانه بهینه شده است

مهار یکپارچه CCD ها (تعیین کننده های کربوهیدرات واکنش متقابل)

اندازه گیری همزمان IgEs کل و اختصاصی

تست Multiplex، با ترکیب پانل قابل تنظیم

ارزیابی ریسک ها و واکنش های متقابل

آزمایش آلرژی با استفاده از عصاره‌های کامل نشان داده شده است که برای شناسایی منبع آلرژن مسئول مفید هستند.

با این حال، تنها یک رویکرد مولکولی اضافی می تواند اطلاعات مربوطه را برای تکمیل نتایج آزمایش و تصمیم گیری درمانی بهینه ارائه دهد.

به عنوان مثال، پروتئین های ذخیره سازی مانند: Ara h 1، 2، 3 یا 6 می توانند علائم آلرژیک شدید از جمله شوک آنافیلاکتیک ایجاد کنند.

پروتئین PR-10 Ara h 8 اما معمولاً علائم شدیدی ایجاد نمی کند. اغلب با آلرژی گرده غان همراه است زیرا آلرژن اصلی Bet v1 است که همچنین متعلق به خانواده PR-10 است. این مزیت تشخیص همه این اجزای مولکولی را نشان می دهد. موارد مشابه اغلب در طیف وسیعی از مواد غذایی دیگر مانند فندق، سویا، هلو و ... مشاهده می شود.

 

تفاوت بین تست استاندارد آلرژی و تست آلرژی ALEX چیست؟

تست آلرژی ALEX  اولین آزمایش در جهان است که می تواند تا 300 آلرژن را به صورت همزمان و سریع و مطمئن آزمایش کند. یک نمونه خون تمام چیزی است که برای انجام یک تجزیه و تحلیل جامع لازم است و آن را به یک ابزار تشخیصی ارزشمند برای ارزیابی موارد پیچیده تبدیل می کند.

 تست آلرژی ALEX  از یک روش تشخیص آلرژی چند پارامتری استفاده می کند که تقریباً همه آلرژن های مرتبط جهانی را در یک آزمایش آزمایشگاهی پوشش می دهد. آلرژی مولکولی (MA) به طور فزاینده ای در تنظیمات بالینی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، و علاوه بر آزمایش IgE خاص مبتنی بر عصاره معمولی (sIgE) عمق تشخیصی را افزایش می دهد.

 

تست آلرژی ALEX  برای چیست؟

آلرژی ALEX  دارای پنل آزمایشی تقریباً 300 آلرژن است. اینها شامل بیش از 150 عصاره آلرژن و بیش از 100 آلرژن مولکولی - گرده، کپک (از جمله Malassezia sympodialis)، قارچ مرتبط با درماتیت آتوپیک و سایر بیماری های پوستی، کنه ها، حیوانات خانگی، حشرات و طیف وسیعی از غذاها هستند.

همراه با IgE کل، ALEX® می تواند بیش از 99 درصد از نیاز به تشخیص معمول آلرژی را پوشش دهد. این روش آزمایشی پیشرو به بیماران آلرژی اطلاعات جامعی در مورد وضعیت وضعیت آنها می دهد و به متخصصان سلامت آنها اجازه می دهد تا پروفایل IgE فردی خود را بهتر تعریف کنند و در موارد خاص، شناسایی استراتژی درمانی خود را به ویژه در مورد آلرژی های غذایی بهبود بخشند.

 

کجا می توانم تست ALEX را انجام دهم؟

تست آلرژی ALEX  در آزمایشگاه های تخصصی که تجهیزات مناسب و گواهینامه های لازم را دارند انجام می شود. تست آلرژی ALEX  در تهران در  آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران در تست های آلرژی تخصص دارد و نتایج دقیق تست آلرژی ALEX  را ارائه می دهد جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

آنالیز، تفسیر و امضاء نتایج از کمپانی الکس کامل ترین پنل تشخیص آلرژی در دنیا با 300 آلرژن در آزمایشگاه پاتولوژی شبانه روزی بیمارستان رسالت انجام می شود. جنب پل سید خندان، برای انجام تست آلرژی با شماره تلفن های 02122852658 و 02122862018 تماس بگیرید.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی