آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه کارآفرین | آزمایشگاه

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه کارآفرین(بیمه کارآفرین) آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران ) طرف قرارداد با بیمه کارآفرین می باشد و خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل و جمعه ها به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت به شهروندان محترم طرف قرارداد بیمه کارآفرین مناطق مختلف در تهران ارائه خدمات می نماید.

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه کارآفرین

آزمایشگاه بیمارستان رسالت واقع در جنب پل سید خندان ، به علت نزدیکی به مناطق 3،4،7،8 شهرداری و همینطور نواحی های مرتبط به این مناطق از بالاترین سطوح رضایت شما مراجعین محترم برخوردار می باشد. ضمنا برای رسیدن به آزمایشگاه از مناطق بالا نیازی به پیمودن راه و صرف زمان زیاد نمی باشید و همچنین به دلیل وجود جای پارک مناسب در اطراف بیمارستان علی الخصوص در خیابان ابوذر غفاری مشکلی برای جای پارک نخواهید داشت.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت بصورت شبانه روزی و در ایام تعطیلات با کادری مجرب و فضایی بالغ بر 400 متر مربع با پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات ازمایشگاهی در تهران که با استاندارد های روز دنیا کار می کنند آماده ارائه خدمات به شما عزیزان محترم می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت با ارائه خدمات پذیرش سریع و انجام نمونه گیری با بالاترین دقت و انجام آزمایشات با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات باعث شده افتخار نشان اعتماد و وفاداری شما را داشته باشد. ما صمیمیانه از حسن اعتماد شما بیمه شدگان محترم کارآفرین سپاس گزاریم.

 چرا آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) :

 علاوه بر فضای بیش از 500 متر ، خدمات شبانه روزی و در هر ساعت از شبانه روز، کارکنان مجرب و حرفه ای ، تجهیزات حرفه ای و پیشرفته ، فضای پارک مناسب و... همکاری با تمامی بیمه های پایه و بیمه های تکمیلی می توان از مزایای این آزمایشگاه دانست. این آزمایشگاه قادر به انجام تمامی آزمایشات روتین ، مولکولی ، هورمونی و آزمایشات تخصصی با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد ها می باشد. برای مشاهده امکانات آزمایشگاه علاوه بر مشاهده آن در وب سایت آزمایشگاه می توانید از تیزر معرفی آزمایشگاه هم مشاهده فرمایید.

ضمنا قابل ذکر است سرویس نمونه گیری در منزل از خدمات پر طرفدار برای مراجعین ما با بوده که استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.. لذا برای استفاده از این سرویس می توانید در پنل سایت یا از طریق شماره تماس ها درج شده در سایت آزمایشگاه و یا از طریق ارتباط با خز های واتساپی آزمایشگاه اقدام نمایید تا بتوانید از خدمات ویژه آزمایشگاه بهرمند شوید.

برای تماس با آزمایشگاه از مسیر های زیر اقدام نمایید :

 

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
فکس : 02122897319

 نمونه گیری در منزل بصورت شبانه روزی :
09198042925

 

آدرس آزمایشگاه روی نقشه گوگل:

 

 


چاپ   ایمیل