آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شهرداری

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شهرداری :


آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران ) طرف قرارداد با بیمه شهرداری می باشد و خدمات را به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل و جمعه ها به بهترین نحو و بالاترین کیفیت به کارکنان محترم شهرداری مناطق مختلف در تهران ارائه خدمات می نماید.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت واقع در جنب پل سید خندان ، به علت نزدیکی به شرکت شهر سالم  و همچنین نزدیک بودن به مناطق 3،4،7،8 شهرداری و همینطور نواحی مرتبط به این مناطق از بالاترین سطح رضایت شما مراجعین محترم برخوردار است. ضمن این که برای رسید به آزمایشگاه از مناطق بالا نیاز به پیمودن راه وصرف زمان زیادی نمی باشد و ضمن اینکه به دلیل وجود جای پارک مناسب در اطراف بیمارستان علی الخصوص خیابان ابوذر غفاری مشکل جای پارک نخواهید داشت.

همکاران محترم داراری دفترچه بیمه شهرداری قابل ذکر است آزمایشگاه بیمارستان ریالت بصورت شبانه روزی و ایام تعطیل و جمعه با کادری مجرب و فضای بالغ بر 400 متر مربع و پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات ازمایشگاهی در تهران که با استاندارد های روز دنیا کار می کند آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت با ارائه تخفیف به شاغلین شهرداری که دارای دفترچه شهرداری می باشند و نیز پذیرش سریع و انجام نمونه گیری با بالاترین دقت و انجام آزمایشات با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات باعث شده افتخار  نشان اعتماد و وفاداری شما را داشته باشد صمیمیانه از حسن اعتماد شما بیمه شدگان محترم شهرداری سپاس گزاریم.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شهرداری

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی