آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت |بازنشستگان

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت بازنشستگان، بیمه شرکت نفت بازنشستگان، آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با 40 سال سابقه فعالیت به صورت شبانه روزی در ایام تعطیل و روز های جمعه، با بکار گیری مجهز ترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت بازنشستگان می باشد. 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت |بازنشستگان
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با قابلیت دسترسی به سیستم آنلاین و صدور معرفی نامه برای مراجعین محترم بیمه شرکت نفت بازنشستگان علاوه بر رفاه حال شما، در زمان و هزینه صرفه جویی می نماید و بیمه شدگان محترم شرکت نفت بازنشستگان تنها با به همراه داشتن صفحه اول دفترچه بیمه خود و دستور پزشک می توانند آزمایشات خود را انجام دهند. 
این آزمایشگاه به تایید کارشناسان بیمه شرکت نفت بازنشستگان از بهترین تجهیزات برای آزمایشات استفاده می کند و تا به امروز از بالاترین سطح رضایت مراجعه کنندگان بیمه شرکت نفت بازنشسگان برخوردار بوده است.
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با حفظ امنیت و آرامش مراجعین محترم و با استفاده از حرفه ای ترین تیم کارشناسان آزمایشگاهی، تمامی آزمایشات تخصصی، فوق تخصصی، پاتولوژی، مولکولی و غربالگری ها را انجام می دهد. و برای راحتی مراجعین، نمونه گیر خانم و آقا و نمونه گیر حرفه ای کودک در نظر گرفته شده است.
کیفیت و دقت آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان رسالت علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته و عملکرد تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت، قطعا از اعتماد و وفاداری شما مراجعین عزیز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز می باشد.کارکنان و بازنشستگان شرکت نفت پیشنهاد می گردد از خدمات آزمایشگاه بیمارستان رسالت و محیط بسیار مرتب و خوب بیمارستان و آزمایشگاه حتما بهره مند شوید تا کیفیت و دقت آزمایشات را لمس نمایند. قابل ذکر است در صورت نیاز به خدمات ویژه می توانید با شماره های تماس آزمایشگاه ارتباط برقرار نمایید.

راه های ارتباطی و شماره های آزمایشگاه به شرح ذیل می باشد  .

جزئیات تماس :

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
فکس : 02122897319

 نمونه گیری در منزل بصورت شبانه روزی :
09198042925

توجه:

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت با همه بیمه های تکمیلی و پایه قرارداد همکاری دارد و می تواند به شما عزیزان و هموطنان عزیز با بهترین شرایط و با بالاترین کیفیت و با بهره گیری از کارکنان متخصص و آموزش دیده و با تحصیلات مرتبط و با استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزان موجود در دنیا و با بالاترین استاندارد های کیفی دنیا ارائه خدمات نماید. لذا شما عزیزان کافی است جهت آشنایی بیشتر با مجموعه آزمایشگاه بیمارستان رسالت و بهره مندی از سرویس نمونه گیری در منزل  و مشاهده فضای آزمایشگاه تیزر معرفی آزمایشگاه را مشاهده نمایید.                                                                                                       
((همواره از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران ) سپاسگزاریم.))


چاپ   ایمیل