آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا | بیمه دانا

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا بیمه دانا | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا | آزمایشگاه بیمه دانا : آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، در تمامی روز های تعطیل ، مناسبت ها و جمعه ها ، آماده ارائه خدمات به شما مراجعین محترم و طرف قرارداد با بیمه دانا می باشد برای نوبت دهی آنلاین آزمایشگاه رسالت با شماره های ما تماس بگیرید.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، توسط تیم پشتیبانی نمونه گیری آنلاین و یا نمونه گیری در منزل ، آماده ارائه خدمات پذیرش و ثبت درخواست شما و در نهایت اعزام پرسنل مجرب نمونه گیری در منزل به محل و موقعیت ثبت شده توسط شما می باشد . تیم نمونه گیری در منزل آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، با تخصص در نمونه گیری از انواع رده های سنی از جمله ( نوزادان ، خردسالان و افراد مسن یا ناتوان ) آماده ارائه خدمات طبق پروتکل ها ی وزارت بهداشت با دقت و کیفیت به شما بیمه شدگان بیمه دانا که مایل به دریافت و انجام خدمات آزمایشگاه در محل خود هستید می باشد .

 آزمایشگاه بیمه دانا

مزایای انجام منظم تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا :

تعداد کمی از مردم مشتاق ملاقات با پزشک هستند ، به خصوص زمانی که احساس خوبی دارند . با این حال ، یکی از اجزای مهم مراقبت های پیشگیرانه شامل بازدیدهای معمول پزشکی و انجام تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ،  است زیرا خون شما چیزهای زیادی در مورد سلامت و تندرستی شما آشکار می کند .

ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا  ) معتقدیم که پزشکی پیشگیرانه ، کلید کاهش خطر ابتلا به بیماری و کاهش خطر بیماری است تا بتوانید در سال های آینده سالم بمانید . به عنوان یک مرکز تشخیصی در بیمارستان، می توانید از تیم ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ) انتظار سطح بالاتری از خدمات شخصی سازی شده را داشته باشید که بر اولویت شما ( انجام تست های روتین و تخصصی شما با دقت و کیفیت و قابلیت جوابدهی اورژانسی به شما و پزشکتان ، همچنین آرامش خاطر شما عزیزان بیمه شده آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در تمامی روند آزمایش ) تمرکز دارد.

انجام تست روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا شامل چه مواردی است ؟

خبر خوب این است که انجام آزمایش روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، معمولاً ساده است و با خطر بسیار کم و حداقل ناراحتی همراه است . با این حال ، می تواند جزئیات زیادی را در مورد سلامت و تندرستی شما آشکار سازد .

با خون گیری یا جمع آوری نمونه ادرار شروع می شود. این به ما امکان می دهد مواد و سلول های مختلف بدن شما را آزمایش کنیم و آنها را با مقادیر استاندارد یا ایده آل مقایسه کنیم . انواع مختلفی از آزمایش وجود دارد که ممکن است بر اساس سن ، علائم و سلامت کلی شما در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، درخواست شود.

نمونه هایی از موارد حیاتی که در بدن ما باید مورد ارزیابی قرار گیرند و تست های آزمایشگاهی می توانند آن ها را اندازه گیری کنند عبارتند از :

 • ویتامین ها مانند ویتامین D و B12
 • مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و پتاسیم
 • چربی و کلسترول
 • قند خون (گلوکز)
 • هورمون هایی مانند استروژن، تستوسترون و تیروئید
 • سطح اکسیژن و دی اکسید کربن
 • سمومی مانند سرب
 • همچنین می توانید نشانگرهای ژنتیکی، نشانگرهای التهابی و نشانگرهای تومور و همچنین ارزیابی تاثیر داروها را در سیستم بدنی خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، بررسی کنید .
 • آزمایش کبد چرب

مزایای انجام آزمایش روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا :

از آنجایی که این آزمایش ها می توانند اطلاعات زیادی را به دست آورند ، بینش ارزشمندی را برای تشخیص خطرات بالقوه سلامتی ، عدم تعادل یا عفونت در بدن ارائه می دهند . همچنین می توانید از آنها برای ارزیابی عملکردهای فیزیکی کلی در سیستم بدنی خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، استفاده کنید.

علاوه بر این ، با پیشرفت فناوری های آزمایشگاهی ، تشخیص پزشکان همچنان بهتر می شود . این امر شناسایی بیماری هایی را که در گذشته به راحتی قابل تشخیص نبودند ، امکان پذیر می کند و راه را برای تشخیص زودتر و گزینه های درمانی بهتر باز می کند .

در حالی که تمام تست های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا مزایایی را ارائه می دهند ، آزمایش های روتین اغلب می توانند مزایای خاصی را ارائه دهند ، مانند :

 • نظارت بر شرایط یا بیماری های مزمن
 • تعیین اینکه آیا درمان‌ها برای شرایط سلامت موجود مؤثر هستند یا خیر
 • ارزیابی عملکرد اندام و عملکرد سیستم ایمنی
 • تشخیص زودهنگام علائم بیماری

وقتی آزمایش‌هایی را به طور منظم در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا انجام می‌دهید ، تشخیص تغییرات ظریفی که می‌تواند مشکلات احتمالی در بدن را نشان دهد ، آسان‌تر است . به عنوان مثال ، اگر سطح کلسترول شما شروع به افزایش می کند ، می توانیم استراتژی هایی مانند تغییر سبک زندگی یا رژیم غذایی را برای بازگرداندن سطوح سالم تر بیان کنیم .

برای انجام تست های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا چه انتظاری از ما دارند ؟

برخی از تست های آزمایشگاهی نیاز به آمادگی خاصی دارند ، مانند ناشتا بودن برای چند ساعت قبل . با این حال ، اکثر تست های دیگر می توانند بلافاصله انجام شوند . اگر به چکاپ آزمایشگاهی نیاز دارید ، ما دستورالعمل هایی را ارائه می دهیم تا بتوانید قبل از رسیدن به آزمایشگاه آماده شوید.

بسته به آزمایش‌هایی که درخواست می دهید ، ممکن است ساعت‌ها ، روزها یا بیشتر طول بکشد تا نتایج کار آزمایشگاهی شما به دست آید . به محض ورود نمونه خون شما ، ما آنها را بررسی می کنیم و نتیجه آزمایش شما را در اسرع وقت در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، آماده می شود .

قابل توجه شما مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه دانا برای کسب اطلاعات از نوع آزمایش های خود و تفسیر جواب آن ، ما پنل تفسیر آزمایش را در سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، قرار داده ایم و این پنل در حال تکمیل است.

 

 

  آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه دانا صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید .

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :

1. پذیرش به صورت شبانه روزی و آزمایشگاه بیمارستان رسالت در ایام تعطیل
2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران
4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی ( RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors

 

انواع متداول تست های آزمایشگاهی تشخیصی

آزمایشگاه ها از روش های مختلفی برای آزمایش آنالیت های بی شماری استفاده می کنند. درک روش مورد استفاده برای یک آزمون زمینه وسیع تری برای درک نتایج آزمون شما فراهم می کند. در زیر توضیحاتی در مورد چندین روش معمول آزمایشگاهی ذکر شده در این سایت آورده شده است.

روش ‌های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول علمی تثبیت ‌شده شامل زیست‌ شناسی، شیمی و فیزیک هستند و همه جنبه‌ های آزمایشگاه بالینی از آزمایش میزان کلسترول خون گرفته تا تجزیه و تحلیل DNA شما تا ارگانیسم‌ های میکروسکوپی در حال رشد که ممکن است باعث عفونت شوند را در بر می‌گیرد. روش ها یا فرآیندهایی را که برای آزمایش نمونه های بیولوژیکی برای آنالیت ها یا مواد خاص مورد استفاده قرار می گیرد، تعریف می کند.

برخی از روش ها، مانند برخی از دستور العمل ها، بسیار پیچیده تر و کار فشرده تر از روش های دیگر هستند و به درجات مختلفی از تخصص نیاز دارند. اغلب، ممکن است بیش از یک روش وجود داشته باشد که بتوان از آن برای آزمایش یک ماده استفاده کرد. در نتیجه، آنالیت یکسان ممکن است به طور متفاوت در آزمایشگاه‌های مختلف آزمایش شود، واقعیتی که هنگام مقایسه نتایج آزمایش بسیار مهم است.

آزمایشگاه‌ها با شیوه‌های پزشکی برای ارائه خدمات تشخیصی کار می‌کنند که اطلاعاتی را برای تشخیص‌های مناسب در اختیار متخصصان پزشکی قرار می‌دهد.   آزمایش‌های آزمایشگاهی شامل نمونه‌های مایع، اسکن بدن، نمونه‌های سلولی و غیره است. تکنسین هایی که برای انجام این تست های آزمایشگاهی کار می کنند، برای آزمایش ها و روش های مختلفی که در محیط آزمایشگاه انجام می شوند، آموزش دیده اند.  ما به عنوان آزمایشگاهی برای آسیب شناسی درماتولوژی تشخیصی در تهران، خدمات تخصصی ارائه می دهیم که به پزشکان در تشخیص بسیاری از بیماری های مختلف کمک می کند. آزمایشگاه تشخیصی ما روزانه آزمایش های زیادی را انجام می دهد. در اینجا چند مورد از رایج ترین انواع تست های تشخیصی که در آزمایشگاه انجام می شوند، آورده شده است.

 f/آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا

شمارش کامل خون

این آزمایش که بیشتر به عنوان CBC شناخته می شود، رایج ترین آزمایش خونی است که در آزمایشگاه انجام می شود. این نوع و تعداد سلول های خون را اندازه گیری می کند و گلبول های قرمز و سفید را نشان می دهد. این آزمایش یک غربالگری سلامت عمومی است که اختلالات یا اطلاعات تغذیه ای را ارزیابی می کند. افراد معمولاً زمانی این آزمایش را انجام می دهند که به راحتی خسته، ضعیف یا کبود می شوند. برای آزمایش خون آلرژی با ما تماس بگیرید.

 

پانل متابولیک پایه

این آزمایش رایج سطوح گلوکز، سدیم، پتاسیم و غیره را اندازه گیری می کند. این کار اغلب زمانی انجام می شود که افراد با فشار خون بالا یا عملکرد کلیه مشکل دارند. این پنل می تواند سطح قند خون را در بدن تعیین کند. این بخشی از غربالگری‌های معمول سلامت است، اما ممکن است قبل از انجام آزمایش نیاز به محدودیت‌های غذایی خاصی داشته باشید.

 

پانل متابولیک جامع

پس از نتایج پانل متابولیک پایه، تکنسین ها همچنین ممکن است شش پانل متابولیک جامع دیگر را برای آزمایش سیستم های اندام خاص انجام دهند. این شامل آزمایش چربی، کبد، تیروئید، هموگلوبین و آزمایش ادرار است. هر زمان که هر گونه بی نظمی تشخیص داده شود، آنها می خواهند آزمایش های بیشتری را برای محدود کردن علت علائم شما به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

 

آزمایش ادرار

این آزمایشی است که به عنوان یک آزمایش غربالگری عمومی برای بررسی علائم اولیه هر بیماری انجام می شود.   با آزمایش ادرار، پزشکان قادر خواهند بود ملاحظات یا مسائل خاصی را برطرف کنند. به طور معمول، از این برای نظارت بر بیماری کلیوی یا دیابت استفاده می شود.

 

کشت ها

کشت یک روش معمول آزمایشگاهی است. آنها برای آزمایش تشخیص و درمان بسیاری از عفونت های مختلف که توسط باکتری ها ایجاد می شوند استفاده می شوند. اینها شامل عفونت های دستگاه ادراری، ذات الریه، گلودرد استرپتوکوکی و MRSA است. هر زمان که پزشک مشکوک به عفونت باکتریایی باشد، ناحیه خاصی از بدن شما را سواب می‌کشد و نمونه را برای آزمایش کشت به آزمایشگاه می‌فرستد.

 

تست کورتیزول

آزمایش کورتیزول برای اندازه گیری سطح کورتیزول در خون، ادرار یا بزاق انجام می شود تا مشخص شود که آیا آنها در محدوده طبیعی هستند یا خیر. این آزمایش در درجه اول عملکرد غده آدرنال را ارزیابی می کند و به تشخیص بیماری های مرتبط با عدم تعادل کورتیزول، مانند سندرم کوشینگ (کورتیزول بیش از حد) یا بیماری آدیسون (کورتیزول ناکافی) کمک می کند. همچنین برای ارزیابی استرس مزمن و خستگی آدرنال و برای نظارت بر درمان استروئیدی مفید است. ممکن است چندین نمونه برای آزمایش کورتیزول مورد نیاز باشد زیرا سطح آن در طول روز تغییر می کند. بنابراین، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است بیش از یک نوع آزمایش را برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سطح کورتیزول سفارش دهند.

در طول آزمایش خون کورتیزول، یک متخصص مراقبت های بهداشتی با استفاده از یک سوزن کوچک از ورید بازوی شما نمونه خون می گیرد. به طور معمول، نمونه خون دو بار در روز جمع آوری می شود: صبح که سطح کورتیزول در بالاترین حد خود است و حدود ساعت 4 بعد از ظهر. زمانی که سطوح بسیار پایین تر است.

انواع مختلفی از تست ‌های تشخیصی در محیط‌ های آزمایشگاهی انجام می ‌شود و این ها تنها تعدادی از رایج ‌ترین آن ها هستند.  آزمایشگاه ما متخصص درماتوپاتولوژی تشخیصی در تهران، PA است. ما با متخصصان پزشکی کار می کنیم تا با داده ها و مشاوره به آنها کمک کنیم تا به درستی بسیاری از بیمارانی را که از طیف وسیعی از علائم رنج می برند، تشخیص دهند و درمان کنند.  اگر به دنبال خدمات آزمایشگاهی تشخیصی برتر هستید، همین امروز با ما در آزمایشگاه بیمارستان رساالت تهران که یک آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا است تماس بگیرید.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی