آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نومی باشد. آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه تجارت نو صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید.

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران با متراژ بیش از 500 متر مربع در طبقه منفی یک بیمارستان رسالت واقع در خیابان ابوذر غفاری در زیر پل سید خندان وجود دارد که به دلیل نزدیکی به پارک و فضای سبز بسیار بزرگ در جلوی بیمارستان و خیابان پهن در اطراف این فضای سبز دارای امکان پارک بسیار مناسب برای مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه تجارت نو می باشند.

قابل ذکر است این آزمایشگاه بصورت 24 ساعته در شبانه روز و ایام تعطیل به خدمت رسانی بسیار مناسب به مراجعین خود ارائه می نماید. قابل ذکر است در صورت نیاز به خدمات و عدم امکان حضور در محل آزمایشگاه بیمارستان رسالت، شما عزیزان می توانید از خدمات سرویس نمونه گیری در منزل این آزمایشگاه بهره مند شوید. با تماس با شماره تلفن های آزمایشگاه یا ثبت در پرتال آزمایشگاه و یا ارتباط با واتساپ آزمایشگاه می توانید در خواست ارسال نمونه گیر به منزل و یا محل کار خود را درخواست نمایید.

 

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :

 1. پذیرش به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل
 2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
 3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران با پرداخت سه هزار تومان
 4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
 5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
 6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
 7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
 8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی (RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
 9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
 10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
 11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors

 

انجام آزمایش خون برای چیست؟

آزمایش های خون اطلاعات اساسی را در مورد نحوه عملکرد اندام ها و سیستم های بدن شما ارائه می دهد.

خون شما مملو از موادی مانند سلول ها، پروتئین ها، هورمون ها، مواد مغذی و آنزیم ها است که به آنها نشانگرهای زیستی خون گفته می شود. این بیومارکرها اطلاعات مهمی را در مورد عملکرد اندام، سلامت قلب، وضعیت متابولیک، بهبودی، تغذیه، طول عمر، عملکرد سیستم ایمنی و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهند.

 

چرا باید آزمایش خون بدهیم؟

آزمایش روتین خون روش ارزشمندی برای تشخیص زودهنگام مشکلات سلامتی، نظارت بر شرایط مزمن، ارزیابی عملکرد اندام ها و ارزیابی وضعیت سلامت کلی است. دلایل زیادی برای انجام آزمایش خون وجود دارد، از جمله:

برای تعیین وضعیت خطر شما برای بیماری ها و شرایط خاص

برای ارائه اطلاعات فوری از سلامت فعلی خود، این می تواند به عنوان معیاری برای آینده عمل کند

برای بررسی موفقیت یا پیشرفت یک درمان

تشخیص زودهنگام یک بیماری قبل از ایجاد علائم یا عوارض

هر گونه عوارض جانبی درمانی را شناسایی کنید

برای نظارت بر وضعیت و پیشرفت بیماری های مزمن موجود

 d/آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

فواید آزمایش خون

آزمایش خون یک شکل قابل اعتماد از اطلاعات بدن است - بزرگترین مزیت آزمایش خون منظم این است که معیار قابل اعتمادی برای بررسی سلامت و تندرستی شما ارائه می دهد.

تشخیص بیماری – تشخیص زودهنگام کلید درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان است. آزمایش خون راه مناسبی برای یافتن همه بیماری ها نیست، اما بسیاری از بیماری ها را می توان از طریق آزمایش خون پیدا کرد.

بررسی سوخت و ساز بدن برای یافتن اینکه آیا دیابتی هستید یا خیر - دیابت یکی از شایع ترین مشکلات سلامتی است که افراد جامعه با آن مواجه هستند. آزمایش خون شما اطلاعاتی از متابولیسم و ​​فرآیندهای شیمیایی در بدن شما است.

بررسی عملکرد کبد - یکی از وظایف اصلی کبد شما، تجزیه سموم مختلف در بدن است. کبد شما به عنوان نوعی سیستم سم زدایی عمل می کند. مشکلاتی که ممکن است در داخل کبد خود داشته باشید را می توان در آزمايش خون كبد یافت.

نظارت بر سلامت اندام ها: کلیه - کلیه های شما بخشی از سیستم ادراری هستند و به تنظیم خون شما کمک می کنند. به عنوان مثال، کلیه های شما فشار خون، سطح pH، غلظت مواد معدنی و ترکیب آب خون را تنظیم می کنند.

بررسی سطح هورمون ها برای مردان و زنان – هورمون های مهم زیادی در بدن ما وجود دارد که آزمایش خون منظم می تواند به شناسایی آنها کمک کند. علاوه بر این، برخی از هورمون های قابل توجه مانند تستوسترون، پروژسترون، DHEA-S و استرادیول

آزمایش خون به عنوان یک سنگ محک برای سلامتی شما است با انجام مکرر آزمایش خون، می توانید در مورد هر گونه مشکل سلامتی اطلاع داشته باشید. شما می توانید از آزمایش خون خود به عنوان سنگ محک برای درک تغییرات مداوم در خون خود استفاده کنید. آزمایشات خون شما دسترسی به چندین نشانگر زیستی را فراهم می کند که می توانید از آنها برای مشاهده تغییرات خود در طول زمان استفاده کنید.

 

انواع متداول آزمایش خون

در اینجا آزمایش‌های خونی وجود دارد که احتمالاً برای بررسی بیماری‌ها انجام می‌دهید:

پانل متابولیک: سطوح ترکیبات مختلف را در خون شما بررسی می کند تا به تعیین بیماری کلیوی، عدم تعادل هورمونی و دیابت کمک کند.

شمارش کامل خون  : (CBC) اجزای گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت ها را برای یافتن کمبود، عفونت، کم خونی، مشکلات لخته شدن خون یا سرطان بررسی می کند.

پانل لیپید: برای بررسی سطح کلسترول برای تعیین خطر بیماری های مرتبط مانند بیماری های قلبی عروقی، سکته مغزی و فشار خون بالا استفاده می شود.

پانل تیروئید: عملکرد مناسب تیروئید و تولید هورمون را بررسی می کند و مشکلاتی مانند سطح پروتئین پایین، اختلالات تیروئید و سطوح غیر طبیعی هورمون را بررسی می کند.

تست های عفونت مقاربتی (STI)  بسیاری از بیماری های مقاربتی را می توان در آزمایش خون تشخیص داد، از جمله کلامیدیا، سوزاک، زگیل تناسلی، آزمايش HPV| و سیفلیس.

پانل انعقادی: این پنل مشکلات لخته شدن خون را بررسی می کند و برای غربالگری سرطان خون، هموفیلی، مشکلات کبدی و کمبود ویتامین K استفاده می شود. آزمایش خون راهی مهم برای کمک به شما در حفظ سلامتی است،

 

هر چند وقت یک بار باید آزمایش خون بدهم؟

دفعات آزمایش خون به عوامل زیادی بستگی دارد، از آزمایش خون خاص گرفته تا وضعیت سلامتی و عوامل خطر شخصی. پزشک شما می تواند در مورد آزمایش های خاص مربوط به شما توصیه کند.

آزمایش‌های خون را می‌توان به‌صورت جداگانه یا به‌عنوان بخشی از یک بررسی سلامت کلی انجام داد، که در آن بسیاری از آزمایش‌های خون در یک زمان برای ارزیابی سلامت کلی و تشخیص مشکلات پزشکی انجام می‌شوند.

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که یک بار در سال در طول بررسی سلامت سالانه خود، آزمایش خون را انجام دهید. با این حال، تعداد دقیق آزمایش‌های خون به نوع آزمایش، عوامل خطر خاص و علائمی که ممکن است داشته باشید بستگی دارد.

 

بسته به آزمایش خون، عوامل خطر خاص ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سن و جنس

داروهای فعلی

فعالیت جنسی

شرایط یا وضعیت سلامت قبلی

سابقه خانوادگی بیماری

چاقی

عادات نوشیدن الکل، سیگار کشیدن و مصرف مواد مخدر

سبک زندگی

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران یک آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو است و شما همشهریان عزیز که از خدمات بیمه تجارت نو استفاده می کنید می توانید جهت انجام آزمایشات خود به این بیمارستان مراجعه نمایید.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی