آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی: بیمه تامین اجتماعی | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی | آزمایشگاه بیمه تامین اجتماعی آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی از سال 1357 و همزمان با تاسیس بیمارستان شروع به کار کرده است و عضو موسسات کنترل کیفیت اروپا می باشد. آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی، با داشتن فضایی به مساحت 500 متر و دارای بخش های تشخیصی مجزا (بخش پذیرش، جوابدهی، نمونه گیری، خون شناسی، بانک خون، انعقاد، بیوشیمی، هورمون، سرولوژی، الکتروفورز و کروماتوگرافی، میکروب، TLC، مولکولی، کرونا، غربالگری های کروموزوم های جنین از طریق خون مادر و سل فری) می باشد و همچنین فضایی بزرگ و راحت را برای شما مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی فراهم ساخته است. آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران)، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی دارای کادری متخصص و با تجربه و با استفاده از بروزترین و بهترین تجهیزات و دستگاه ها آماده انجام خدمات به شما مراجعین محترم طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی می باشد.

آزمایشگاه بیمه تامین اجتماعی

 

قابل توجه شما مراجعین محترم طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی، آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی است که بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده پذیرش و انجام آزمایشات اورژانسی و تخصصی شما عزیزان می باشد . آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی است که اولویت را در انجام آزمایشات تخصصی شما در نهایت دقت و کیفیت ، سپس جوابدهی در اسرع وقت به شما عزیزان بیمه شده بیمه تامین اجتماعی می باشد .

در آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ، انواع آزمایش های چکاپ عمومی و آزمایش های تخصصی انجام می شود .

می خواهید وضعیت سلامتی خود را پیگیری کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ؟ احساس خستگی ، غرق شدن می کنید یا آنطور که باید سالم نیستید ؟ انجام آزمایش‌های خون ضروری در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ، به شما و پزشکتان ایده خوبی در مورد وضعیت سلامت کلی‌تان و بهبود وضعیت شما می‌دهد . و حتی اگر احساس سلامتی می‌کنید ، این آزمایش‌ها به شما امکان می‌دهند اصطلاحا زیر کاپوت را نگاه کنید و مطمئن شوید که همه چیز به خوبی پیش می‌رود . در ادامه ما به شما می گوییم تا بدانید ، آزمایش های خون ضروری که باید انجام شوند ، چه هستند .

چرا انجام آزمایش منظم و چکاپ روتین در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ، یک ایده هوشمندانه است ؟

همه می خواهند سالم باشند . وقتی سالم هستید ، احساس خوبی دارید ! و شما می خواهید مطمئن شوید که در بیشتر مواقع احساس خوبی دارید ، احتمالاً به همین دلیل است که با خواندن این مطلب با ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ) همراه هستید . یک راه مهم برای اطمینان از سالم ماندن ، انجام آزمایشات آزمایشگاهی منظم در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی است . به این دلیل که بدون آزمایشات آزمایشگاهی ، تشخیص دقیق آنچه در بدن ما می گذرد دشوار است .

هنگامی که ما احساس خوبی نداریم ، پزشک تنها می تواند بر اساس علائمی که داریم نتیجه بگیرد . مهمتر از آن ، بسیاری از مشکلات سلامتی جدی می‌توانند سال‌ها قبل از اینکه قابل تشخیص باشند ، بدون هیچ علامتی باقی بمانند . به همین دلیل است که پزشکان برای یافتن آنچه در بدن ما می گذرد ، به آزمایش خون تکیه می کنند .

انجام آزمایش خون در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ، به صورت سالانه یکی از بهترین گام هایی است که بزرگسالان ( بالای 25 سال ) می توانند برای به حداکثر رساندن رفاه و پیشگیری از بیماری های جدی انجام دهند . انجام آزمایش خون در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی می تواند قبل از بدتر شدن وضعیت سلامتی به شما هشدار دهد . شما می توانید بسیاری از مسائل را قبل از اینکه جدی تر شوند ، شناسایی کرده و به آنها رسیدگی کنید ، مانند دیابت ، سندرم متابولیک ، بیماری قلبی یا سایر بیماری های مزمن که جامعه مدرن ما را آزار می دهد . این رویکرد پیشگیرانه به سلامت می تواند سال ها به زندگی شما اضافه کند ، حتی در برخی موارد چندین دهه .

انجام آزمایش منظم آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ،  همچنین می تواند شما را یک گام فراتر از پیشگیری از بیماری ها بردارد . انجام این تست‌ها به صورت سالانه می‌تواند به شما کمک کند تا در سلامت خود باقی بمانید و کیفیت زندگی خود را به حداکثر برسانید . می توانید از آنها برای بهبود خلق و خو، میل جنسی ، عملکرد شناختی و سطح کلی انرژی خود استفاده کنید .

آیا پزشک شما قبلاً اینها را به عنوان بخشی از معاینه سالانه شما سفارش داده است ؟ اگر بله بسیار عالی است ، شما در مسیر هستید ! برای آن دسته از ما که خوش شانس نیستیم ، اجازه دهید این مطالب به عنوان یک تلنگر کوچک برای گنجاندن انجام آزمایشات آزمایشگاهی منظم در زندگی پرمشغله ما باشد . و اگر مشکلات سلامتی مزمن دارید ، انجام این آزمایش‌های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) ، آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ، مکان خوبی برای شروع جستجوی علل ریشه‌ای آن‌ها هستند .

10 آزمایش خون ضروری که همه باید به طور منظم انجام دهند :

  • CBC (شمارش کامل خون)
  • CMP (پانل متابولیک جامع)
  • پانل لیپید (کلسترول و تری گلیسیرید)
  • HbA1c
  • hs-CRP
  • ویتامین 25) D-هیدروکسی ویتامین (D
  • آهن/فریتین
  • GGT
  • اسید اوریک
  • هورمون های تیروئید (TSH)

قابل توجه شما مراجعین عزیز آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی برای کسب اطلاعات از نوع آزمایش های خود و تفسیر جواب آن ، ما پنل تفسیر آزمایش را در سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی ، قرار داده ایم و این پنل در حال تکمیل است.

 

 

آزمایشگاه بیمارستان رسالت با بیش از 40 سال سابقه کاری طی قرارداد با بیمه های مختلف از جمله بیمه تامین اجتماعی آماده ارائه خدمات در شان کارکنان محترم بیمه شدگان تامین اجتماعی ایران می باشد.

این آزمایشگاه دارای بخش های تخصصی بسیار پیشرفته بوده و آماده ارائه هرگونه خدمات آزمایشگاهی بصورت شبانه روی به کاکنان بیمه شده توسط بیمه تامین اجتماعی (آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی) می باشد.ضمنا آزمایشگاه داری محیطی مناسب برای ارائه خدمات به بیمارن بوده و آزمایشگاه شبانه روزی آماده اراده خدمات است.

این آزمایشگاه از پیشرفته ترن تجهیزات و دستگاه های روز دنیا با بالاترین استانداردهای ممکن و از پرسنل بسیار مجرب ، متخصص و آموزش دیده بهره مند می باشد.دسترسی بسیار مناسب و امکانات داخلی آزمایشگاه و فضای حدود 500 متری این آزمایشگاه را از بارزترین آزمایشگاهای کشور نموده است.قابل ذکر است این آزمایشگاه دارای فضای مناسب برای پارک خودرو می باشد و ارائه کلیه خدمات در آن بصورت شبانه روزی (آزمایشگاه شبانه روزی) و فعال در ایام تعطیل (آزمایشگاه ایام تعطیل) می باشد.

 

 

 

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی