آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بنیاد شهید

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت


آزمایشگاه بیمارستان رسالت  ( رویال تهران) واقع  در ضلع شمال شرقی پل سیدخندان (نبش خیابان ابوذز غفاری ) به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل و طرف قرارداد با تمامیم بیمه های تکمیلی ، آماده ارائه خدمات به تمامی همشهریان عزیز  علی الخصوص قشر محترم و عزیز دارای بیمه بنیاد شهید می نماید.                                                                     

آزمایشگاه  بیمارستان رسالت  پیشرفته ترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی می باشد این آزمایشگاه بهترین و قابل اطمینان ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بنیاد شهید ( بیمه دی ) می باشد سال ها است بیمه شدگان محترم بنیاد شهید برای انجام آزمایشات خود آزمایشگاه بیمارستان رسالت را انتخاب می کنند زیرا این آزمایشگاه علاوه بر خدمات شبانه روزی و ایام تعطیل ، ارسال جواب آزمایشات  به هر نقطه ی تهران تنها با پرداخت هزنه اندک و نمونه گیری در منزل یا محل کار ، ویژه افراد نا توان و پرمشغله، از پیشرفته ترین و بروز ترین متد برای انجام آزمایشات استفاده می کنند ، تمام آزمایشات بدون دخالت دست انجام می شوند به همین دلیل بالاترین دقت را دارا می باشند. ضمنا ما قدران اعتماد شما عزیزان و همشهریان می باشیم و به همین دلیل ارج نهادن به مراجعین و رضایت شما عزیزان و کیفیت بالا آزمایشات هدف ماست.           

آرزوی خانواده آزمایشگاه بیمارستان رسالت سلامتی و رضایت شما بیمه شدگان می باشد.

 

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بنیاد شهید

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی