آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک سپه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت طرف قرارداد با بیمه بانک سپه


آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران) واقع در جنب پل سیدخندان می باشد این آزمایشگاه بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با کلیه بیمه های تکمیلی است .آزمایشگاه بیمارستان رسالت طرف قرارداد با بیمه کلیه بانک ها می باشد از جمله بیمه بانک سپه و تمامی خدمات را به صورت شبانه روزی ، ایام تعطیل و جمعه ها ارائه می نماید. این آزمایشگاه با نوبت دهی به صورت آنلاین ، ارسال جواب آزمایش توسط پیک به هر نقطه تهران تنها با پرداخت پنج هزارتومان ، رفاه حال شما بیمه شدگان را در نظر گرفته است. البته علاوه بر موارد فوق، استفاده از نیروی حرفه ای و کارامد و استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا سبب شده صحت و دقت آزمایشات در بالاترین حد باشد تا مهر تاییدی به رضایت و اطمینان شما بیمه شدگان بانک سپه زده باشد.
در این آزمایشگاه نمونه گیری فرزندان عزیز  شما بیمه شدگان در محیطی کاملا زیبا و طراحی شده  مخصوص کودکان توسط نمونگیر متخصص کودکان انجام می شود تا فرزندان عزیز شما فضای امن و راحتی را حین نمونه گیری تجربه کنند.


از اعتماد و وفاداری شما سپاسگزاریم.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک سپه

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی