آزمايشگاه بيمه بانك تجارت|شبانه روزی در تهران

آزمايشگاه بيمه بانك تجارت كاركنان محترم بانك تجارت كه تحت پوشش بيمه اين بانك هستند در تهران مي توانند با مراجعه به اين مركز كه تحت قرار داد بيمه بانك تجارت و اكثر بيمه ها نيز مي باشد امور آزمايشاتي مربوطه خود را با بهترين كيفيت و دقيق ترين جواب آزمايش انجام دهند . آزمايشگاه بيمارستان رسالت همواره با خدمات بي وقفه خود به صورت تمام وقت و شبانه روزي در تمامي ايام سال از جمله تعطيلات رسمي در خدمت مراجعين گرامي مي باشد .
ما افتخار اين را داريم كه جزء تخصصي ترين و با كيفيت ترين آزمايشگاه هاي تحت قرار داد بيمه ها باشيم و با  دارا بودن پرسنلي متخصص و متعهد در امر نمونه گيري ، جواب دهي و پاسخ گويي و به كار گيري بهترين دستگاه هاي آزمايشگاهي موجود مورد تاييد وزارت بهداشت و همچنين بهداشت جهاني و استفاده از حساس ترين و دقيق ترين كيت هاي مربوط به آزمايشات در تلاش هستيم كه جهت جلب رضايت كامل مراجعين و خدمت رساني هر چه بيشتر به آنها كوشا و فعال باشيم .

آزمايشگاه بيمه بانك تجارت|شبانه روزی در تهران

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت


سوالات متداول :
در هنگام رجوع به آزمايشگاه نياز به همراه داشتن چه مداركي داريم ؟
همراه داشتن كارت شناسايي و دفترچه بيمه كه داراي نسخه و مهر دكتر باشد براي انجام آزمايش با استفاده از بيمه بانك تجارت الزامي است .
آيا امكان رويت ليست آزمايشات تحت پوشش بيمه و قيمت هاي آنها موجود مي باشد ؟
خير ، به دليل اينكه تعداد آزمايشات به شكل قابل توجهي بالا مي باشد و ديگر اينكه تمامي قيمت ها به صورت سيستمي و پيش فرض در نرم افزار آزمايشگاه وارد شده است كه اين قيمت ها از طريق بيمه بانك تجارت به نرم افزار معرفي شده و آزمايشگاه هيچ گونه دسترسي به تغيير قيمت هاي تايين شده اي كه بيمه مذكور متحمل مي شود ندارد .
ديگر خدمات :
از ديگر خدماتي كه اين آزمايشگاه در اختيار بانك تجارت و كاركنان گرامي آن ارائه مي دهد انجام نمونه گيري در محل كار آنها مي باشد كه در سريع ترين زمان ممكن قابل انجام مي باشد .
دقت و تعهد در انجام آزمايشات تخصص ماست

آزمايشگاه بيمه بانك تجارت

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی