آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز | بیمه البرز

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز(بیمه البرز | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز | آزمایشگاه بیمه البرز): آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز  مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های تشخیصی بروز مورد استفاده در اروپا و آمریکا ، بصورت ( ECL ) و همچنین تجهیزات تمام اتومات که فرآیند انجام تست ها به این صورت با بیشترین دقت و کیفیت زیر نظر متخصصین انجام می شود. برای انجام آزمایش آنلاین با ما تماس بگیرید.

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز

هدف ما ارائه خدمات دقیق ، با کیفیت و جوابدهی به شما عزیزان بیمه شده بیمه البرز می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز ، واقع در ضلع شرقی پل سید خندان ، ابتدای 45 متری رسالت و نبش خیابان ابوذر غفاری با شماره ها ی تماس 021-22862018 و 02122852658 همچنین پشتیبانی شبانه روزی 09198042925 با آدرس شبکه اجتماعی www.instagram.com/resalathospital_lab آماده ارائه خدمات و کسب رضایت شما عزیزان و بیمه شدگان بیمه البرز می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز ، با توجه به محلیت خود در شمال شرق تهران و دسترسی آسان از طریق اتوبان های همجوار ( اتوبان رسالت ، اتوبان  صیاد شیرازی ، اتوبان زین الدین ، اتوبان همت و اتوبان حقانی ) مفتخر است که می تواند به تمامی خانواده ها و عزیزان طرف قرارداد با بیمه البرز از تمامی نقاط تهران ارائه خدمات کند. همچنین با توجه به موقعیت بیمارستان در کنار بوستان رسالت و خیابان ها و کوچه های عریض ، شما عزیزان می توانید به راحتی جای پارک برای خودرو خود پیدا کنید.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز ، در هر قسمت از روند ثبت درخواست آزمایش شما ( پذیرش ، صندوق ، نمونه گیری ، تمیزی سرویس بهداشتی و . . ) از شما عزیزان توسط دستگاه ثبت رضایت نظر سنجی می کند.

مشتری مداری فقط یک شعار نیست ؛ هدف ما کسب رضایت شما عزیزان است.

پانل های آزمایش روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

شمارش کامل خون در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

این آزمایش با نام CBC نیز شناخته می شود و رایج ترین نوع آزمایش خون است که در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز انجام می شود. هدف از آزمایش خون اندازه گیری تعداد و انواع سلول های موجود در خون است، شمارش شامل گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت ها می باشد. این آزمایش برای تعیین سلامت عمومی بیمار و غربالگری بیمار از نظر اختلالات، به عنوان مثال، ارزیابی وضعیت تغذیه استفاده می شود. این آزمایش همچنین برای ارزیابی علائم، به عنوان مثال، کبودی، خستگی، ضعف و برای کمک به تشخیص بیماری هایی مانند عفونت، مالاریا، لوسمی و کم خونی استفاده می شود.

زمان پروترومبین در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

این تست با نام های Pro Time یا PT نیز شناخته می شود، از آن برای اندازه گیری مدت زمان لخته شدن خون استفاده می شود. آزمایش انعقاد برای اندازه گیری فعالیت و وجود انواع مختلف فاکتورهای انعقادی خون است. این آزمایش برای غربالگری ناهنجاری های خونریزی و برای نظارت بر درمان ها از طریق داروها و برای جلوگیری از لخته شدن خون است.

پانل متابولیک پایه در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

تست پانل متابولیک پایه برای اندازه گیری کراتینین، نیتروژن، اوره خون، دی اکسید کربن، کلرید، کلسیم، پتاسیم، سدیم و گلوکز برای کمک به تعیین تعادل مایعات، تعادل الکترولیت، سطح قند خون و عملکرد کلیه است. پزشک می‌تواند اثرات دارویی را که مصرف می‌کنید با استفاده از پانل متابولیک پایه کنترل کند، برای مثال، داروهای فشار خون بالا را می‌توان برای تشخیص برخی بیماری‌ها استفاده کرد یا می‌تواند بخشی از غربالگری روتین سلامت باشد. ممکن است در این آزمایش شما نیاز به ناشتا بودن تا 12 هفته داشته باشید.

شش تست دیگر با پانل متابولیک پایه در این تست برای ارزیابی جامع‌تر عملکردهای متابولیک، با تمرکز بر سیستم‌های اندام ترکیب شده‌اند.

پانل لیپید در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

پانل لیپید شامل گروهی از آزمایشات است که برای ارزیابی خطرات قلبی استفاده می شود، این آزمایش ها شامل آزمایش سطح کلسترول و تری گلیسیرید است.

پانل کبد در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

پانل کبد شامل ترکیبی از آزمایشات است که برای ارزیابی عملکرد کبد و برای تعیین وجود تومور در کبد استفاده می شود.

هورمون محرک تیروئید در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

عملکرد تیروئید با این غربالگری تست آزمایشگاهی کنترل می شود.

هموگلوبین A1C در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

این آزمایش برای پایش و تشخیص دیابت استفاده می شود.

آزمایش ادرار در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

آزمایش ادرار یک آزمایش غربالگری عمومی است که اغلب اولین آزمایش آزمایشگاهی است که برای بررسی علائم اولیه یک بیماری انجام می شود. این آزمایش همچنین برای نظارت بر بیماری کلیوی یا دیابت استفاده می شود.

پانل متابولیک کامل (CMP) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

پانل کامل متابولیک سطح الکترولیت ها، گلوکز خون، عملکرد کلیه و کبد را بررسی می کند.

گلوکز در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

این آزمایش آزمایشگاهی قند خون شما را بررسی می کند. اگر سطح قند خون شما بالا مشخص شده باشد، اگر هنگام خونگیری ناشتا نبودید، ممکن است غیرطبیعی نباشد. محدوده طبیعی گلوکز فقط برای نمونه های ناشتا اعمال می شود.

 

s/آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز

عفونت های مقاربتی (STI) و بیماری های مقاربتی (STD) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

کلامیدیا

این آزمایش برای آزمایش وجود کلامیدیا در خون استفاده می شود. کلامیدیا یک عفونت مقاربتی است که در دهانه رحم، مجرای ادرار، رکتوم، گلو و ادرار وجود دارد. این آزمایش معمولاً همراه با سوزاک انجام می‌شود، زیرا این دو عفونت معمولاً با هم گزارش می‌شوند.

سوزاک

این آزمایش برای آزمایش وجود سوزاک، یکی دیگر از بیماری های مقاربتی که در دهانه رحم، مجرای ادرار، رکتوم، گلو و ادرار وجود دارد، استفاده می شود. این آزمایش معمولاً در ترکیب با کلامیدیا انجام می شود زیرا این دو عفونت معمولاً با هم گزارش می شوند.

اچ‌آی‌وی

زگیل تناسلی برای غربالگری آنتی ژن اختصاصی HIV و آنتی بادی های HIV موجود استفاده می شود، این دو نشانگر مولکولی HIV هستند. در صورت مثبت بودن نتایج آزمایش، آزمایش‌های تاییدی اضافی انجام می‌شود.

بیماری لایم

آزمایش آنتی بادی برای کمک به تشخیص بیماری لایم انجام می شود. بیماری لایم یک بیماری ناشی از کنه است که به دلیل گزش کنه آلوده گسترش می یابد. این آزمایش در صورت وجود علائمی مانند بدن درد، خستگی و راش بولسی انجام می شود.

مونونوکلئوز

این آزمایش برای بررسی آنتی بادی هایی است که با مونونوکلئوز مرتبط هستند و برای کمک به تشخیص عفونت فعال یا حاد استفاده می شود.

تست QuantiFERON Gold یا Tb

این آزمایش برای شناسایی مایکوباکتریوم توبرکلوزیس استفاده می شود. باکتری که باعث سل (TB) می شود. سل یک بیماری عفونی است که از طریق قطرات هوا منتشر می شود و علائمی مانند سرفه، کاهش وزن و تعریق شبانه ایجاد می کند. این آزمایش همچنین برای بیمارانی که قبلاً در معرض سل قرار گرفته اند یا افرادی که در معرض خطر ابتلا به سل هستند نیز استفاده می شود.

ریگین پلاسما سریع (RPR)

این آزمایش برای غربالگری عفونت ناشی از سیفلیس و برای نظارت بر میزان مؤثر بودن درمان سیفلیس استفاده می شود.

آزمایشات هورمونی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

کورتیزول

این آزمایش به بررسی سطوح کورتیزول می‌پردازد که یک هورمون استروئیدی توسط غدد فوق کلیوی تولید می‌شود. این هورمون با بسیاری از فرآیندهای بدن مرتبط است و نقش مهمی در واکنش جنگ و گریز دارد که به آزادسازی انرژی در مقادیر زیاد و فوران های کوتاه قدرت کمک می کند.

تعدادی از اختلالات غدد درون ریز بالقوه وجود دارد که سطوح بالا یا پایین کورتیزول می تواند با آنها مرتبط باشد.

استرادیول

این آزمایش برای بررسی سطح استروژن است که هورمون جنسی اولیه زنانه است. علاوه بر این، استروژن در مردان نیز در سطوح پایین‌تری وجود دارد. این هورمون بر ویژگی های جنسی زنانه، سلامت استخوان، سلامت مفاصل، باروری، سلامت باروری و قاعدگی تاثیر دارد.

هورمون محرک فولیکول (FSH)

این آزمایش برای بررسی سطح هورمون محرک فولیکول استفاده می شود. این هورمون در زنان بر تولید تخمک و چرخه قاعدگی تأثیر می گذارد و با توجه به زمان چرخه قاعدگی زنان متفاوت است. سطح هورمون محرک فولیکول در مردان بر تولید اسپرم تأثیر می گذارد.

هورمون لوتئینیزه کننده (LH)

هورمون لوتئینیزه کننده هورمونی است که بر روند تخمک گذاری در زنان و تولید تستوسترون در مردان تأثیر می گذارد. این آزمایش برای بررسی سطح هورمون لوتئینیزه در مردان و زنان استفاده می شود.

پرولاکتین

این آزمایش برای بررسی سطح پرولاکتین استفاده می شود. هورمونی که در غده هیپوفیز تولید می شود. مشکلات احتمالی غده هیپوفیز و هیپوتالاموس با این تست ارزیابی می شود. علاوه بر این، برای ارزیابی تولید شیر غیر طبیعی خارج از شیردهی، مقاربت دردناک، اختلال بینایی، سردرد، رشد غیر طبیعی مو، اختلال نعوظ و باروری نیز استفاده می شود.

تستوسترون

این آزمایش برای ارزیابی سطح تستوسترون استفاده می شود. تستوسترون یک هورمون جنسی است که برای مردان و زنان مهم است زیرا بر ویژگی های فیزیکی، باروری، سلامت باروری و میل جنسی تأثیر می گذارد.

سلامت قلب در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

کلسترول (پانل لیپیدی)

تست پنل کلسترول یا لیپید برای آزمایش اجزای مختلف پانل کلسترول استفاده می شود. تمام قسمت های پانل اضافه شده و در کلسترول تام منعکس می شود. در درمان بالقوه LDL، ملاحظات زیادی بر اساس عوامل خطر فردی و مقادیر کلسترول وجود دارد. HDL سطح کلسترول "خوب" را منعکس می کند و به طور کلی بهتر است که این کلسترول در سطوح بالاتر باشد. یکی از اجزای کلسترول که در ذخیره چربی در کبد و قند خون نقش دارد تری گلیسیریدها هستند. اگر سطح تری گلیسیرید بالا باشد، خطر سکته مغزی، حمله قلبی و سایر مشکلات سلامتی افزایش می یابد. اجزای بیشتری از پانل کلسترول وجود دارد که بر اساس خطر فردی بیمار، حتی اگر کاملاً طبیعی باشند، غیرطبیعی هستند. نتایج بالا لزوما نگران کننده نیستند، مگر اینکه به بیمار گفته شده باشد.

کلسیم

آزمایش کلسیم برای اندازه گیری سطح کلسیم خون استفاده می شود. کلسیم یک ماده معدنی مهم در بدن برای عملکرد عضلات، قلب و اعصاب بدن است. علاوه بر این، برای تشکیل استخوان، نگهداری و لخته شدن خون ضروری است.

پانل بیماری سلیاک در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز:

در صورت وجود نگرانی مبنی بر ابتلای بیمار به بیماری سلیاک، ممکن است این آزمایش تجویز شود. بیماری سلیاک یک بیماری خود ایمنی است که باعث پاسخ ایمنی به گلوتن می شود.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز در تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه البرز صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید.

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :

1. پذیرش به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل
2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران
4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی ( RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors

 

چکاپ به زبان ساده چیست و چرا لازم است؟
چک آپ معاینه ای است که شامل روش های مختلف تشخیصی است و به فرد این امکان را می دهد که در چند ساعت یا چند روز وضعیت اندام ها و سیستم های مختلف بدن را بررسی کند و در صورت وجود مشکلات سلامتی را تشخیص دهد.

بسیاری از بیماری ها در مراحل اولیه هیچ علامت واضحی ندارند و از قبل زمانی که مشکلات جدی در بدن رخ داده است شناسایی می شوند. یک معاینه پزشکی به مردم اجازه می دهد تا از اولین مشکل سلامتی مطلع شوند، به این معنی که شما این فرصت را خواهید داشت که آن را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنید. برای مثال، می‌توانید چک‌آپ کنید و متوجه شوید که قند خون کمی بالا رفته است - هنوز دیابت نیست، اما عادی نیست. مشکل تازه شروع شده است، اما شما از قبل آگاه هستید و می توانید اقدامات درست را برای جلوگیری از ابتلا به دیابت انجام دهید. اگر در حین تشخیص، تومور بدخیم را در مراحل اولیه پیدا کنید، به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی شما را نجات دهد.

چک آپ داوطلبانه است. فرد به طور مستقل تصمیم می گیرد که زمان آن رسیده است که وضعیت سلامتی خود را بررسی کند. معاینه ممکن است شامل تست های آزمایشگاهی مختلف و تشخیص ابزاری باشد. امروزه بسیاری از کلینیک ها انواع مختلفی از معاینات جامع را ارائه می دهند. معاینات ویژه برای زنان و مردان، برای سنین و شرایط مختلف ایجاد شده است. این رویکرد امکان نظارت دقیق بر سلامت و شناسایی به موقع مشکلات مختلف را فراهم می کند.

 

چه کسانی و در چه مواردی به معاینه نیاز دارند؟

شما اغلب بدون تلاش قبلی بیش از حد احساس خستگی می کنید، سردردهای منظم شما را آزار می دهد، سرماخوردگی های مکرر، اختلالات خواب و هر نشانه دیگری از بدتر شدن وضعیت سلامتی دارید اینها علائمی هستند که نشان می دهد باید معاینه شوید و دلیل آن را پیدا کنید. مردم اغلب این علائم غیر مشخصه را جدی نمی گیرند. اما چنین علایمی می تواند تعدادی از بیماری های خطرناک را نشان دهد. و هر چه زودتر بفهمید چه اتفاقی در بذن افتاده است، بهتر است.

شما بیماری های مزمن دارید. معاینات منظم با هدف نظارت بر وضعیت سلامت کمک می کند تا به موقع متوجه تشدید یک بیماری مزمن شوید. یک معاینه کامل بدن می تواند به شما کمک کند تصویر جامع تری از سلامت خود ببینید. این می تواند برای تشخیص دقیق تر مفید باشد، که به نوبه خود به انتخاب موثرترین درمان کمک می کند. علاوه بر این، بیماری های مزمن اغلب منجر به عوارض سیستمیک می شوند و معاینات منظم امکان تشخیص به موقع وقوع آنها را فراهم می کند.

شما یک فرد سالم هستید. حتی اگر از سلامتی خود شکایت ندارید، ارزش آن را دارد که به طور دوره ای آن را بررسی کنید. در سن 40 سالگی، پزشکان توصیه می کنند که هر 2 تا 3 سال یک بار، بعد از 40 سال - سالانه یک چکاپ پزشکی انجام دهید.

شما جزو گروه پرخطر هستید. معاینات دوره‌ای سلامت باید توسط افرادی که در صنایع خطرناک کار می‌کنند، که کارشان با افزایش خطر عفونت با عوامل بیماری‌زا همراه است و در شرایط نامطلوب زندگی می‌کنند، انجام شود.

شما بیماری ارثی دارید. فشار خون بالا، آترواسکلروز، دیابت، واریس، برخی از انواع سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر دارای استعداد ارثی هستند. معاینات منظم به شناسایی ظاهر آسیب شناسی در مراحل اولیه و تحت کنترل گرفتن وضعیت کمک می کند.

 

انواع چک آپ چیست؟

معاینه پزشکی می تواند عمومی یا تخصصی باشد. کلی شامل مطالعات استانداردی است که وضعیت بدن را به طور کلی بدون تمرکز بر هیچ اندام یا سیستم بدن بررسی می کند. "استاندارد" را می توان به معاینه برای مردان، زنان و کودکان تقسیم کرد.

معاینه تخصصی مجموعه ای از تشخیص ها است که استفاده از آن امکان شناسایی برخی مشکلات خاص در کار ارگان ها و سیستم های خاص را فراهم می کند. بسته به مشکلاتی که شما نگران آن هستید، ممکن است یک معاینه قلبی، گوارشی، انکولوژیک، زنان، عصبی، اورولوژی انجام شود. 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی