آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ : قابل ذکر است دسترسی به آزمایشگاه مدرن و پیشرفته در سطح تهران با فضای بسیار بزرگ و متخصصین مجرب در تهران برای دارندگان همه بیمه ها یک نوع دقدقه محسوب می گردد. در این راستا آزمایشگاه بیمارستارن رسالت(رویال تهران) با تمام بیمه های پوششی کشور دارای قرارداد می باشد و. تمام بیماران و هموطنان عزیز را پوشش می دهد.آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ

آزمایشگاه بیمارستان رسالت ، آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه آتیه سازان حافظ می باشد و کلیه

بیمه آتیه سازان | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان | آزمایشگاه بیمه آتیه سازان

با توجه به این که شهر تهران پر جمعیت است و تردد در شهر همراه با مواجه شدن در ترافیک می باشد ، همچنین برای جلوگیری از اتلاف وقت با ارزش شما عزیزان طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ،  برای رفت و آمد به آزمایشگاه و صرف زمان برای روند انجام آزمایش خود شامل ( نوبت گیری ، پذیرش ، دریافت فیش خود از صندوق و سپس انجام نمونه گیری خون ، ادرار و . . . و در نهایت پس از تکمیل انجام تست ها ی شما توسط آزمایشگاه ، دریافت جواب خود از جوابدهی ) ؛ شما مراجعین طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان می توانید با ثبت درخواست آزمایش های خود از طریق سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ،  به نشانی www.resalathospitallab.com و سپس انتخاب قسمت نمونه گیری در منزل و ثبت اطلاعات خود براحتی تمام فرآیند زمان بر حضوری خود را فقط در یک دقیقه انجام می دهید . همچنین اگر دسترسی به اینترنت نداشتید اصلا نگران نباشید ، کافیست با شماره پشتیبانی نمونه گیری در منزل ما  021-22852658 و 09198042925 تماس گرفته و درخواست آزمایش خود را ثبت کنید ؛ در نهایت تیم نمونه گیری در منزل ما با شما تماس گرفته و با هماهنگی به محل شما اعزام شده و درخواست آزمایش شما انجام می شود . در نهایت زمانی که فرآیند انجام تست های شما تکمیل شد توسط آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ، لینک جواب آزمایش خود را دریافت می کنید و می توانید از طریق سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران ) و با استفاده از شماره پذیرش و شماره موبایل خود در سایت به جواب آزمایش خود دسترسی پیدا کنید . همچنین می توانید جواب آزمایش خود را بصورت فیزیکی از طریق پیک آزمایشگاه درخواست کنید.

هدف ما راحتی شما مراجعین محترم و طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان می باشد .

مزایای پنل های تست آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان :

در تصمیم گیری های تشخیصی ، انجام آزمایش های آزمایشگاهی بالینی ( آزمایش خون ) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ، بخش محوری پزشکی بالینی است . فهرست آزمایش‌های آزمایشگاهی که برای تشخیص و تصمیم‌گیری درمان در دسترس هستند ، از دهه 1920 به طور قابل توجهی گسترش یافته است .

اولین آزمایش مفید در سال 1920 ابداع شد ، این آزمایش برای بررسی غلظت گلوکز در سرم استفاده شد . تعداد آزمایش‌هایی که آزمایشگاه‌ها در حال حاضر ارائه می‌کنند شامل نزدیک به 3000 آنالیت است ، علاوه بر این ، این آنالیت‌ها شامل هورمون‌های محرک تیروئید ، گلوکز ، TSH و غیره ، الکترولیت‌ها ، به عنوان مثال ، دی اکسید کربن ، کلرید ، پتاسیم و سدیم شامل شمارش کامل خون یا CBC نمی‌شود . این آزمایش ها به طور معمول در محل آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان یا با درخواست شما برای نمونه گیری در منزل در محل شما انجام می شود. اما در سال‌های اخیر ، با وجود گسترش امکانات آزمایش‌ها و آزمایش‌های آزمایشگاهی برای تشخیص تعدادی از بیماری‌های مختلف که انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهند ، بر کاهش هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی تاکید شده است .

قبل از درخواست تست آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان چه سوالاتی باید پرسید؟

ملاحظات قبلی وجود دارد، به عنوان مثال، وضعیت پزشکی بیمار که باید در نظر گرفته شود ، از جمله درک درستی از آزمایش های پزشکی مناسب قبل از درخواست هر آزمایش آزمایشگاهی . به عنوان مثال : دلیل درخواست آزمایش چیست ؟ آزمایش برای تمایز بین سلامت و بیماری چقدر کارآمد است ؟ نتایج آزمایش چگونه تفسیر می شود و چگونه مدیریت و نتیجه بیمار با نتایج آزمایش تحت تأثیر قرار می گیرد ؟. پاسخ به این سؤالات قبل از انتخاب تست های آزمایشگاهی مهم است ، به ویژه برای این که آزمایش ها مقرون به صرفه باشند و برای انتخاب بهینه آزمایشی که به احتمال زیاد به نفع بیمار باشد . یک تصور اشتباه عمده این است که آزمایش آزمایشگاهی در مقایسه با معاینه فیزیکی و شرح حال بیمار عینی تر است . علاوه بر این ، به طور گسترده پذیرفته شده است که استفاده عاقلانه از تست های آزمایشگاهی شامل تفسیر متفکرانه نتایج آزمایش ها ، سهم قابل توجهی در فرآیند مدیریت بیمار و تصمیم گیری دارد . برای انجام آزمایش‌های آزمایشگاهی توسط درخواست خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ، مهم است که نتایج آزمایشگاه خود را برای درمان یا تشخیص هر بیماری با متخصص پزشکی خود در میان بگذارید .

دلایل درخواست انجام چکاپ آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان چیست ؟

4 دلیل عمده برای درخواست چکاپ آزمایشگاهی وجود دارد که عبارتند از :

  • تشخیص
  • برای رد تشخیص
  • نظارت : به عنوان مثال ، اثر درمان دارویی ، غربالگری ( تست تیروکسین نوزادی برای کم کاری تیروئید مادرزادی )
  • تحقیق برای درک آسیب شناسی و فیزیولوژی هر بیماری خاص

در فرآیند تشخیص پزشک ، تشخیص افتراقی بر اساس شرح حال ، یافته های معاینه فیزیکی ، سابقه دارویی ، سابقه اجتماعی و سابقه خانوادگی بیمار ایجاد می شود . آزمایش‌های آزمایشگاهی بر اساس این اطلاعات انتخاب می‌شوند ، علاوه بر این ، این اطلاعات به احتمال زیاد تأیید می‌کنند و به پزشک اجازه می‌دهند تا تشخیص و فهرستی از تشخیص‌های افتراقی را استنباط کند . امروزه، افراد بیش از هر زمان دیگری به اطلاعات پزشکی دسترسی دارند ، آزمایش‌های خاصی ممکن است صرفاً برای آرامش خاطر فرد برای اطلاع از سلامتی خود انجام شوند.

قابل توجه شما مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان برای کسب اطلاعات از نوع آزمایش های خود و تفسیر جواب آن ، ما پنل تفسیر آزمایش را در سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ، قرار داده ایم و این پنل در حال تکمیل است.

 

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی