آزمایشگاه بیمه سرمد|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه

آزمایشگاه بیمه سرمد، قابل توجه افراد گرامی که تحت پوشش بیمه سرمد هستند می باشد که آزمایشگاه شبانه روزی بیمارستان رسالت تهران واقع در شرق تهران جنب پل سید خندان ، به صورت کاملا قانونی طرف قرارداد بیمه سرمد بوده و همواره به صورت تمام وقت و شبانه روزی آماده خدمت رسانی در تمامی روز های سال حتی ایام تعطیل رسمی به مراجعین محترم بیمه سرمد می باشد . لازم به ذکر است که اگر قصد انجام تست های خود را با استفاده از بیمه سرمد را دارید به همراه داشتن دفترچه که حاوی مهر و امضای پزشک باشد و همچنین مدارک شناسایی الزامی می باشد .

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه سرمد

مشاهده قیمت آزمایشات در چه صورتی امکان پذیر است ؟

در صورتی که تمایل دارید بدانید که کدام آزمایشات تحت پوشش بیمه سرمد است و اطلاع درباره قیمت آزمایشات بدست آورید نیاز است بدانید که تمامی هزینه ها در این مرکز بر طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت تایین شده و همچنین به دلیل بالا بودن تعداد و نوع آزمایشات و انجام عملیات پذیرش از طریق نرم افزار آزمایشگاهی امکان رویت قیمت تست ها و همچنین تست های تحت پوشش بیمه سرمد تنها بعد از انجام عملیات پذیرش مراجعه کننده امکان پذیر بوده و تا قبل از آن قابل مشاهده نمی باشد . در صورتی که پذیرش شوید تمامی اطلاعات در برگه پذیرش شما درج می شود و شما به راحتی می توانید به قیمت آزمایشات خود قبل از پرداخت وجه دسترسی پیدا کنید .

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت تهران به عنوان یکی از دقیق ترین و با کیفیت ترین مراکز آزمایشگاهی طرف قرار داد بیمه سرمد بوده و در تمام سال به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد . این مرکز با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور و کیت های با کیفیت و دقت بسیار بالا و همچنین پرسنلی با تجربه تمامی تلاش خود را به صورت تمام وقت به کار گرفته تا خیال مراجعین از نظر جواب تست ها کاملا آسوده باشد . این آزمایشگاه همواره خود را نسبت به تمامی تست هایی که انجام می دهد متعهد دانسته و در تلاش است تا بهترین کیفیت و خدمات را در اختیار مراجعین خود قرار دهد .


چاپ   ایمیل