آزمایشگاه بیمه بانک مرکزی|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک مرکزی

آزمایشگاه بیمه بانک مرکزی، به اطلاع مراجعین گرامی تحت پوشش بیمه بانک مرکزی از جمله کارکنان و کارمندان می رسانیم که آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت تهران واقع در شرق تهران با سابقه ای مثال زدنی در کیفیت و دقت ، به صورت کاملا قانونی طرف قرار داد بیمه مذکور می باشد . در صورت تمایل برای انجام امور آزمایشاتی خود در این آزمایشگاه ، ضمن قدردانی از اعتماد شما برای انتخاب ما ، بدیهی است که به همراه داشتن مدارک شناسایی و دفترچه بیمه که دارای نسخه و مهر پزشک باشد الزامی می باشد .

آزمایشگاه بیمه بانک مرکزی

از جمله سوالاتی که به صورت متداول پرسیده می شود در خصوص هزینه تست های تحت پوشش بیمه مذکور است و در پاسخ به این سوال لازم است بدانید به دلیل بالا بودن تعداد و نوع آزمایشاتی که در این آزمایشگاه انجام می پذیرد و با در نظر گرفتن اینکه تمامی امور مربوط به عملیات پذیرش و ثبت تست ها از طریق نرم افزار مورد استفاده آزمایشگاه انجام می شود و بیمه ها تمامی آزمایش های تحت پوشش خود و تعرفه هایشان را به صورت مستقیم در راستای تغییرات و اصلاحات در اختیار نرم افزار و سیستم آن می گذارند امکان مشاهده قیمت ها تنها بعد از پذیرش قابل رویت می باشد .

در خصوص ساعت های کاری آزمایشگاه نیاز است که بدانید که ما همواره به صورت شبانه روزی در تمامی ایام سال از جمله روزهایی که به عنوان تعطیل رسمی اعلام شده اند آماده ی خدمت رسانی در امر نمونه گیری و جوابدهی می باشیم همچنین در صورتی که جواب آزمایش شما آماده شود نرم افزار در راستای آگاهی مراجعه کنندگان پیامک خودکار برای تلفن همراهشان ارسال می کند که ارباب رجوع بعد از دریافت پیامک می تواند از طریق سامانه جواب دهی موجود در سایت و یا از طریق رجوع به آزمایشگاه بدون نوبت دهی جواب تست خود را دریافت نماید . 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی