آزمایشگاه بیمه بانک صنعت و معدن|آزمایشگاه رویال

آزمایشگاه بیمه بانک صنعت و معدن، پرسنل محترم و اشخاص گرامی تحت پوشش بیمه بانک صنعت و معدن که قصد انجام امور آزمایشگاهی خود را با استفاده از بیمه مذکور را دارند 

آزمایشگاه رویال

می توانند با مراجعه حضوری در هر ساعتی از شبانه روز و درتمامی ایام سال حتی روز های تعطیل رسمی به این آزمایشگاه واقع در شرق تهران و همچنین درخواست نمونه گیری در منزل با حاصل کردن تماس با این مرکز کلیه تست های مورد نیاز خود را با دقیق ترین و با کیفیت ترین جواب آزمایشگاهی انجام دهند . قابل توجه می باشد که این آزمایشگاه به صورت کاملا قانونی طرف قرار داد با بیمه بانک صنعت و معدن است و همچنین لازم به ذکر است که همراه داشتن مدارک شناسایی و دفترچه بیمه که دارای نسخه مهر و امضا شده توسط پزشک باشد در هنگام مراجه حضوری و یا درخواست نمونه گیری در منزل الزامی می باشد .

از جمله سوالات رایجی که توسط مراجعین در هنگام پذیرش شدن پرسیده می شود قیمت آزمایشات تحت پوشش بیمه است و در پاسخ نیاز از است که بدانید به دلیل بالا بودن تعداد و تنوع موجود در آزمایشها و ذکر اینکه  تمامی تست ها به صورت سیستمی و از طریق نرم افزار آزمایشگاهی مربوطه ثبت می گردد و بیمه مذکور تمامی تعرفه ها و قیمت های تحت پوشش خود را به صورت مستقیم در اختیار نرم افزار جهت استفاده در سیستم قرار می دهد که در همین راستا امکان دیدن قیمت آزمایشات شما تنها بعد از عملیات پذیرش قابل مشاهده بوده و تا قبل از آن قابل رویت نمی باشد و به محض آماده شدن جواب آزمایش پیامکی جهت اطلاع رسانی برای مراجعه کنند گان از طریقز سامانه ارسال می شود .

این آزمایشگاه به عنوان یکی از پیشرفته ترین و دقیق ترین مراکز تحت قرار داد بیمه  بانک صنعت و معدن  به حساب می آید که با پیشرفته ترین دستگاه های آزمایشگاهی موجود در کشور و همچنین استفاده ار پرسنلی آموزش دیده و دارای مدارک مربوطه چه در امر نمونه گیری چه در جواب آزمایش همواره آماده خدمت رسانی در تمامی ایام سال به صورت شبانه روزی می باشد .

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی