آزمایش pcr کرونا|در بهترین آزمایشگاه شرق تهران

آزمایش pcr کروناآژمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با اعمال بالاترین کیفیت و با دارا بودن دستگاه هایی با تاییدیه های بین المللی و همچنین اخذ مجوز از وزارت بهداشت جهت انجام آزمایشات مربوطه به سرویس کویید 19 آماده نمونه گیری کرونا در به روش PCR به صورت شبانه روزی می باشد.

طی تحقیقات صورت گرفته برای مقابله با ویروس کرونا تنها روش پیشگیری و متوقف کردن سرعت شیوع ویروس ، انجام آزمایشات مربوطه و شکستن زنجیره شیوع با اعمال قرنطینه شخص بیمار می باشد.آزمایش PCR کرونا دقیق ترین روش برای تشخیص این بیماری در افراد مشکوک است که از طریق نمونه گیری از سواپ حلق و بینی انجام می پذیرد. با این حال استفاده از کیت های دقیق جز مهمترین نکات سیر جوابدهی با دقت بالا به آزمایش کرونا هست که این آزمایشگاه با استفاده از کیت های با کیفیت بالا و دارای تاییدیه های بین المللی سعی بر جواب دهی دقیق و کمک به جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا دارد. آزمایشگاه بیمارستان رسالت با به کار گیری پرسنل مجرب و متخصص و آموزش دیده با مدارک مرتبط، تمام تلاش خود را می کند تا مراحل انجام تست مانند نمونه گیری از حلق و بینی ، انجام آزمایش کرونا ، جوابدهی آزمایش کرونا و.. با بهترین و با لاترین کیفیت و سرعت انجام گیرد که در نهایت منجر به رضایت شما عزیزان هموطن گردد.

تیم فعال و کارآمد آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) آماده ارائه خدمات بهینه و با رعایت استاندارد های رعایت پیشگیری کرونا در خدمات شما عزیزان می باشد.

من ماسک می زنم

 

آزمایش pcr کرونا

آزمایش کرونا با نمونه گیری از حلق و بینی

آزمایشگاه شبانه روزی تست کرونا

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی