آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز ايران اير|شبانه روز

آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز ايران اير


آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز های خارجی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت صورت می گیرد.یکی از بزرگ ترین ایرالاین های کشور ما ایران ایرلاین ایران ایر می باشد، که آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با بیش از 400 متر زیر بنا، تجهیزات آزمایشگاهی بسیار پیشرفته و دارای استاندارد های قوی دنیا،بهترین آزمایشگاه شرق تهران و با بهره مندی از پرسنل متخصص و مجرب و با تحصیلات مرتبط در سه شیفت کاری بصورت شبانه روزی در خدمت مسافران عزیز ایرا ایر برای انجام تست کرونا(آزمایش PCR کرونا) می باشد تا بتواند علاوه بر راحتی خیال برای مسافرتهای شما، تضمین سلامت پرواز ها نیز باشد.

در این آزمایشگاه امکان انجام آزمایش (آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز ايران اير) در منزل و یا محل کار شما با اعزام نمونه گیری در محل وجود دارد.(با رعایت کامل تمامی اصول بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا)

قابل ذکر است جوابدهی آزمایش کرونا در این مرکز حداکثر در 24 ساعت صورت می گیرد و امکان ارسال جواب آزمایش با پیک ، ارسال لینک آزمایش بصورت اس ام اس ، و مشاهده جواب در سایت می باشد.

آزمایشگاه تست کوید 19 برای پرواز ايران اير

 قابل ذکر است با توجه شرایط ویژه پرواز های های ایرلاین های امکانات VIP در مجهزترین آزمایشگاه شرق تهران برای مسافران محترم همه ایرلاین های طرف قرارداد مثل (ماهان,ترکیش,امارات,قطر,ایران ایر,العراقیه,پگاسوس,قشم اير ,..) در نظر گرفته شده است.در صورت نیاز شما هم وطنان عزیز علی الخصوص همشهریان تهرانی به انجام آزمایش در درب منزل و یاا محل کار شما، با شماره تلفن های پذیرش آزمابیشگاه تماس بگیرید.

به امید مسافرتی خوب برای شما هموطنان غزیز

 

 

 

آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز ايران اير

 

آزمایشگاه تست کوید 19 برای پرواز ايران اير

 

 

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی