آزمایش اعتیاد ماریجوانا در شرق و شمال تهران|24ساعت

آزمایش اعتیاد ماریجوآنا در شرق و شمال تهران، این ماده مخدر جزء مواد مخدر روان گردان به شمار رفته و با نام های گراس، علف و گل نیز در بین مصرف کنندگان نیز شناخته می شود . عموما مصرف کنندگان این مخدر را نوجوانان و جوانان تشکیل داده واین مطلب از طرف تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت واقع در شرق تهران در راستای هوشیاری والدین تهیه شده است . ماریجوآنا همان گل گیاه شاهدانه است که مانند فرآورده های دیگر گیاه شاهدانه ترکیب موثر آن با نام تتراهیدروکانابیول یا تی اچ سی و کانابیدیول یا سی بی دی  شناخته می شود .

آزمایش اعتیاد ماریجوانا در شرق و شمال تهران

این ماده روان گردان عموما از طریق کشیدن و در برخی مواقع به صورت خوراکی نیز مصرف میگردد و از اثرات بارز مصرف آن می توان سرخی دیدگان ، احساس سرخوشی و خنده های مکرر ، احساس اضطراب و ترس ، فراموشی و افزایش اشتها و همچنین خشکی دهان نیز اشاره کرد . مصرف طولانی مدت این ماده مخدر می تواند به صورت مستقیم بر روی حالت های روحی روانی ، حافظه کوتاه مدت و قدرت یادگیری تاثیر گذاشته و از مشکلات رایج دیگر در افراد مصرف کننده عدم تمرکز ، مشکلات عصبی و تمدد اعصاب ، افسردگی و اختلالات ذهنی (بروز بیماریهای روانی در فرد مانند روان پریشی ، اسکیزوفرنی ، زوال شخصیتی و ... ) و مشکلات ریوی می توان یاد کرد و البته لازم به ذکر است که در مورد اثرات دراز مدت دیگر این ماده روان گردان ناشناخته های بسیاری وجود دارد .

بهترین روش تشخیص ماریجوانا از طریق آزمایش ادرار بوده و تا ده روز بعد از مصرف بسته به متابولیسم بدن شخص مصرف کننده قابل تشخیص است و در افرادی که مصرف کنندگان حرفه ای این مخدر می باشند بسته به اندازه و مقدار مصرف و تعداد دفعات آن تا یک ماه بعد از آخرین مصرف قابل شناسایی است .

آزمایشگاه بیمارستان رسالت واقع در شرق تهران به صورت شبانه روزی در تمامی ایام سال از جمله روزهای تعطیل رسمی آماده به خدمت رسانی در امور آزمایشاتی در محیط آزمایشگاه  بوده و در صورت تمایل شما امکان انجام آزمایش در منزل با هماهنگی نیز مقدور می باشد شما می توانید از طریق <لینک نمونه گیری در منزل > و یا از طریق <تماس با واتس آپ> و همچنین تماس با آزمایشگاه درخواست خود را با ما در میان بگذارید .

 

مطالب مرتبط :

آزمایش شیشه | آزمايش اعتياد

آزمایش اعتیاد مرفین در شرق تهران | آزمایشگاه تست شیشه

 

 

آزمایش اعتیاد ماریجوانا

آزمایشگاه اعتیاد ماریجوانا

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی