آزمایشگاه بیمارستان رسالت در ایام تعطیل

آزمایشگاه بیمارستان رسالتآزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) واقع در ضلع شمال شرقی پل سید خندان، با ارائه ی خدمات در ایام تعطیل رسمی و روزهای جمعه به صورت شبانه روزی با بالاترین کیفیت و دقت آماده ارائه خدمت می باشد.

از بدو ورود شما مراجعین محترم نشان داده است که سطح رضایت شما مراجعه کنندگان محترم در صدر اهداف این آزمایشگاه قراردارد و رسیدگی به بهترین نحو به آزمایشات و امور آزمایشگاهی شما مراجعین محترم از مهمترین وظایف این مرکز می باشد.در همین راستا آزمایشگاه بیمارستان رسالت بصورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل(تعطیلات رسمی تقویمی و تعطیلا آخر هفته) آماده ارائه خدمات به شما مراجعین عزیز با تمام امکانات می باشد.

همچنین در ایام تعطیل و روزهای جمعه تمامی خدمات اعم از نمونه گیری در منزل، پذیرش به صورت شبانه روزی، آماده نمودن آزمایشات اورژانس ، دریافت معرفی نامه بیمه و ...... به شما مراجعین عزیز ارائه می شود .آزمایشگاه بیمارستان رسالت با رعایت تمامی اصول و استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی به رضایت و وفاداری شما نشان تایید  می بالد و آماده پذیرایی و ارائه بهترین خدمات آزمایشگاهی به شما عزیزان می باشد.  

قابل ذکر است آزمایشگاه بیمارستان رسالت طرف قرارداد با همه بیمه های پایه و تکمیلی می باشد و شما  می توانید با آرامش از خدمات این مجموعه فضایی بالای 500 متر و کارکنان سه شیفت و تجهیزات به روز و دارای استاندارد های بالای کیفی استفاده نمایید.                 

 

 

آزمایشگاه در ایام تعطیل                                                                            

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی