آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط

ازمایشm2-pk ازمایشm2-pk

ازمایشm2-pk

ازمایشm2-pk

یک تست آنزیمی سریع و مطمئن جهت تشخیص آنزیم M2 Pyruvate Kinase است و به منظور تشخیص زود هنگام سرطان روده بزرگ می باشد.

همان طور که می دانید سرطان روده بزرگ یکی از شایع ترین سرطان ها و دومین عامل مرگ و میر ناشی از سرطان در جهان است. علایم و نشانه های سرطان روده بزرگ عبارت است از:
•وجود یبوست ، اسهال و یبوست توام با اسهال که قبلا در شما وجود نداشته است.
•وجود خون در مدفوع.
•احساس عدم تخلیه کامل بعد از دفع.
•نفخ و گاز بیش از حد انتظار.
•درد و قولنج های شکمی همراه با نفخ ، که قبلا وجود نداشته است.
•ضعف، بی حالی ، خستگی و کاهش وزن ناخواسته.
سن مهمترین عامل خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ می باشد که ممعمولا افراد بعد از 50 سالگی با آن مواجه خواهند بود اما موارد بیماری در سن زیر 50 سال نیز در حال افزایش است . بسیاری از افراد مبتلا به سرطان روده بزرگ در 5 تا 6 سال اول ابتلا به این بیماری هیچ یک از علایم و نشانه های سرطان روده بزرگ را تجربه نمی کنند ، علایم زمانی ظاهر می شوند که بیماری پیشرفت کرده و درمان آن با دشواری همراه خواهد بود. یکی از روش های پیشگیری و تشخیص زودرس سرطان روده بزرگ انجام آزمایش M2-PK می باشد. لذا انجام آزمایش M2-PK بعد از 40سالگی سالیانه یکبار واجب خواهد بود.


اغلب این سرطان از یک ضایعه خوش خیم مخاطی به نام پولیپ شروع می شود که می توان با شناسایی و برداشتن آن از بروز سرطان جلوگیری نمود.


آزمایشگاه شبانه روزی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با نزدیک به 40 سال سابقه فعالیت و کسب مدرک سطح 1 برای انجام آزمایشات دوره ای از دانشگاه شهید بهشتی و همچنین با تکیه بر مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و عضو یت درموسسات بین المللی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل آماده ارائه خدمات می باشد.


 877,    13  شهریور  1397 ,   مقالات

نظر دادن

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت(رویال تهران) با فضای بسماحت 500 متر و کارشناسان متخصص خود آماده ارائه خدمات به سازمانهای و ادارجات و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد. قابل توجه هست آزمایشگاه بیمارستان رسالت عضو موسسات کنترل کیفیت اروپاست.

ما را دنبال کنید:

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه آزمایشگاه بمارستان رسال(رویال تهران)

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow