آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح


آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال ـ تهران) با بیش از 40 سال سابقه کاری واقع در شرق تهران می باشد.. قابل ذکر است این آزمایشگاه با بیش از 500 متر زیر بنا و دارا بودن پرسنل متعهد و آموزش دیده آماده ارائه خدمات به پرسنل محتر نیروهای مسلح می باشد. این آزمایشگاه از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی به مراکز نظامی بسیار ایده آل است . و دارای فضا های خوب برای پارکینگ خودرو می باشد

این آزمایشگاه از پیشرفته ترن تجهیزات و دستگاه های روز دنیا با بالاترین استانداردهای ممکن و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به پرسنل محترم نیروهای مسلح می باد و از آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح است.

قابل ذکر است این آزمایشگاه دارای فضای مناسب برای پارک خودرو می باشد و ارائه کلیه خدمات در آن بصورت شبانه روزی (آزمایشگاه شبانه روزی) و فعال در ایام تعطیل (آزمایشگاه ایام تعطیل) می باشد.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت(رویال تهران) با فضای بسماحت 500 متر و کارشناسان متخصص خود آماده ارائه خدمات به سازمانهای و ادارجات و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد. قابل توجه هست آزمایشگاه بیمارستان رسالت عضو موسسات کنترل کیفیت اروپاست.

ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow