آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه فرهنگیان

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه فرهنگیان

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با 40 سال سابقه فعالیت به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل و به کار بردن مجهزترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه طلایی یا بیمه فرهنگیان می باشد.                                                                                                              
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با قابلیت داشتن سیستم دسترسی آنلاین صدور معرفی نامه برای مراجعین ، علاوه بر رفاه حال فرهنگیان محترم ، در زمان و هزینه بیمه شدگان بیمه طلایی فرهنگیان  نیز صرفه جویی می نماید همچنین فرهنگیان محترم در آزمایشگاه بیمارستان رسالت به صورت کاملا رایگان پذیرش می شوند.              
این آزمایشگاه با سیستم  نوبت دهی  آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه و یا از طریق سیستم نوبت دهی حضوری و امکان دریافت نتایج از چهار طریق:  از طریق تلفن گویا ، از طریق سایت آزمایشگاه و از طریق مراجعه حضوری به صورت رایگان و دریافت جواب آزمایشات از طریق پیک به هر نقطه تهران تنها با پرداخت پنج هزار تومان می باشد.                                                                                                                     
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با انجام کلیه تست های تخصصی ، فوق تخصصی و پاتولوژی برای رفاه حال فرهنگیان محترم امکان نمونه گیری در محل اعم از مدارس ، اداره های آموزش و پرورش ، منزل و غیره... را فراهم کرده است و بیمه شدگان  بیمه طلایی یا هولوگرام 30 می توانند از این طریق از بهترین نوع خدمات بهره مند شوند.
کیفیت و دقت آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان رسالت علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته و عملکرد کارشناسان حرفه ای در بخش آزمایشگاهی، قطعا از اعتماد و وفاداری شما مراجعین عزیز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت می باشد.                                                                                                                   
از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز سپاسگزاریم.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت(رویال تهران) با فضای بسماحت 500 متر و کارشناسان متخصص خود آماده ارائه خدمات به سازمانهای و ادارجات و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد. قابل توجه هست آزمایشگاه بیمارستان رسالت عضو موسسات کنترل کیفیت اروپاست.

ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow