آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ها

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ها


آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) طرف قرارداد با بیمه بانک ها می باشد و این آزمایشگاه علاوه بر این که پیشرفته ترین آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی و بیمه بانک ها می باشد  بلکه ارائه خدمات خود را در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل و روز های جمعه به مراجعین محترم دارد. شما عزیزان و مراجعین محترم در هر زمان از شبانه روز و ایام تعطیل می توانید از خدمات آزمایشگاه بیمارستان رسالت بهره مند شود.
بیمه شدگان محترم بانک ها در هر ساعات شبانه روز می توانند با ارائه دفترچه اصلی درمانی بانک ها به آزمایشگاه مراجعه نمایند و از بهترین خدمات آزمایشگاهی بهره ببرند. همچنین بیمه شدگان می تواندد از خدمات نمونه گیری در محل کار و یا منزل استفاده کنند و ارائه جواب آزمایش از طریق سایت و یا مراجعه حضوری  و یا از طریق پیک امکان پذیر می باشد. کیفیت و دقت بالای نتیجه آزمایشات نشات گرفته از بهترین و بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی که در آزمایشگاه بیمارستان رسالت استفاده می شود کیفیت و دقت بالا و استفاده از تیم حرفه از تعهدات اخلاقی آزمایشگاه می باشد و به همین دلیل است که آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران) تا کنون از بالاترین درصد رضایت مراجعه کنندگان برخوردار می باشد. ضمنا این آزمایشگاه از پرسنل متخصص و کاردان برخوردار می باشد
آزمایشگاه بیمارستان رسالت در جهت  ارائه خدمات به بهترین نحو همیشه در حال تلاش می باشد و به همین علت است که وفاداری و اعتماد شما مراجعین عزیز را در سابقه درخشان خود دارد.


از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز سپاسگزاریم.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت(رویال تهران) با فضای بسماحت 500 متر و کارشناسان متخصص خود آماده ارائه خدمات به سازمانهای و ادارجات و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد. قابل توجه هست آزمایشگاه بیمارستان رسالت عضو موسسات کنترل کیفیت اروپاست.

ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow