آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط
آزمایشگاه در ایام تعطیل

آزمایشگاه در ایام تعطیل

آزمایشگاه بیمارستان رسالتآزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) واقع در ضلع شمال شرقی پل سید خندان، با ارائه ی خدمات در ایام تعطیل رسمی و روزهای جمعه به صورت شبانه روزی با بالاترین کیفیت و دقت آماده ارائه خدمت می باشد.

از بدو ورود شما مراجعین محترم نشان داده است که سطح رضایت شما مراجعه کنندگان محترم در صدر اهداف این آزمایشگاه قراردارد و رسیدگی به بهترین نحو به آزمایشات و امور آزمایشگاهی شما مراجعین محترم از مهمترین وظایف این مرکز می باشد.در همین راستا آزمایشگاه بیمارستان رسالت بصورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل(تعطیلات رسمی تقویمی و تعطیلا آخر هفته) آماده ارائه خدمات به شما مراجعین عزیز با تمام امکانات می باشد.

همچنین در ایام تعطیل و روزهای جمعه تمامی خدمات اعم از نمونه گیری در منزل، پذیرش به صورت شبانه روزی، آماده نمودن آزمایشات اورژانس ، دریافت معرفی نامه بیمه و ...... به شما مراجعین عزیز ارائه می شود .آزمایشگاه بیمارستان رسالت با رعایت تمامی اصول و استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی به رضایت و وفاداری شما نشان تایید  می بالد و آماده پذیرایی و ارائه بهترین خدمات آزمایشگاهی به شما عزیزان می باشد.  

قابل ذکر است آزمایشگاه بیمارستان رسالت طرف قرارداد با همه بیمه های پایه و تکمیلی می باشد و شما  می توانید با آرامش از خدمات این مجموعه فضایی بالای 500 متر و کارکنان سه شیفت و تجهیزات به روز و دارای استاندارد های بالای کیفی استفاده نمایید.                 

 

 

آزمایشگاه در ایام تعطیل                                                                            


 750,    12  آبان  1398 ,   مقالات

نظر دادن

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.


ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow