آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط
نمونه گیری در منزل نمونه گیری در منزل

نمونه گیری در منزل

نمونه گیری در منزل


نمونه گیری در منزل روشی است جدید برای همه افرادی که می خواهند برای وقتشان برنامه ریزی بهتری نمایند. امروزه به علت تغذیه ی نامناسب افراد و عادات غلط زندگی شهری اهمیت آزمایش و

چکاب های دوره ای بسیار بالا رفته است. اما حضور در آزمایشگاه ها در عموم کلان شهر ها به علت ترافیک و صرف بیهوده وقت بسیار پرهزینه خواهد بود. همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز آزمایشگاهی که بعضا مکان های مخصوص رفت و آمد معلولان را ندارند، مشکل ساز میباشد .


آزمایشگاه بیمارستان رسالت خدمت نمونه گیری در منزل ارائه میدهد با تماس متقاضی و دریافت آدرس و مطلع شدن از نوع آزمایش تیم نمونه برداری به منزل متقاضی اعزام میشود .نمونه به آزمایشگاه منتقل میشود و جواب آزمایش در اسرع وقت اماده میشود در صورت لزوم با پیک ارسال میشود و همچنین متقاضی میتواند جواب آزمایش را از طریق وب سایت مشاهده نماید . جمع آوری نمونه در خانه آسان و سریع است.


اگر آزمایشگاه مورد نظر از شما دور است، اگر اقوام کهنسالی دارید که امکان حضور در آزمایشگاه را ندارند، میتوانید درخواست کنید که نمونه گیری در منزلتان انجام شود.آزمایشگاه بیمارستان رسالت به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .نمونه گیری از سالمندان را انجام میدهد .


آدرس: تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری
تلفن : 22862018

 


 2532,    مقالات

نظر دادن

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.


ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow