آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط
آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات

آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات

آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات

آزمایشگاه بیمارستان رسالت با داشتن تجهیزات کامل و پرسنلی متخصص، کلیه آزمایشات را به نحو مطلوب انجام میدهد .

خدمات این آزمایشگاه به شرح زیر میباشد :


آزمایشگاه بیمارستان رسالت با هدف ارایه خدمات آزمایشگاهی در تهران با تجهیزات پیشرفته و کلیه خدمات آزمایشگاهی و مورد تایید کلیه بیمه ها میباشد.
بخش هورمون آزمایشگاه بیمارستان رسالت کلیه هورمون ها که شامل هورمونهای روزمره و اختصاصی می باشد با استفاده از دو روش الایزا و رادیوایمونواسی با بکارگیری دستگاه Stat Fax و Genesis که هر دو از بزرگترین برند های سازنده دستگاه در جهان هستند مورد آزمایش و جوابدهی سریع قرار میگیرند. ذکر این مسئله حائز اهمیت است که در این بخش بررسی بیش از ۳۰ نوع هورمون فوق تخصصی انجام و در کوتاهترین زمان نسبی جوابدهی می شود.


بخش سرولوژی و ایمنولوژی : در این بخش با بکارگیری دستگاه اتوآنالایزر ایمنی و عفونی Chrus ساخت کشور ایتالیا که قادر به انجام حدوداً ۹۰ تست ایمنی شناسی و ۱۲۰ تست عفونی می باشد , کلیه آزمایشات مربوطه در حد دقت بیش از ۳/۹۹ % انجام و در طول روز جوابدهی میشود. دقت این دستگاه بحدی است که در مراکز آموزشی و علمی دارای کاربرد بررسی اپیدمیولوژیک است و آزمایشگاه کلینیک سعادت آباد جزء تعداد اندکی از آزمایشگاههای همکار در کشور می باشد موفق به بهره گیری از این دستگاه شده است.

 


نظر دادن

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.


ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow