آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری _ تلفن : 22862018 در 10 خط
ازمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی ازمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی

ازمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی

ازمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی

آزمایشگاه بیمارستان رسالت مرکز آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی طرف قرارداد با کلیه بیمه های عمومی و تکمیلی نمونه گیری در منزل - مطب مجهز به تجهیزات بسیار پیشرفته آزمایشگاهی و پاتولوژی با کادری مجرب و متخصص مجهز به کلیه بخش ها و دستگاه های پیشرفته .

آزمایشگاه رسالت با در اختيار داشتن خدمات پاراكلينيكي شامل آزمايشگاه عمومي ، پاتولوژي آماده ارائه بهترين خدمات به كليه هموطنان عزيز در سراسر كشور است . آزمایشگاه بيمارستان رسالت با هدف ارائه سرويس مطلوب به مراجعين سرپايي و بيماران بستری و انجام آزمايشات با استفاده از دستگاههاي جديد و پرسنل مجرب و كارآزموده جهت افزایش کیفیت خدمات تشخیص، پیشگیری، کنترل و درمان بیماری ها، در كوتاهترين زمان بصورت 24 ساعته(شبانه روزی) آماده ارائه خدمات مي باشد .


هدف ما در این آزمایشگاه افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی در راستای افزایش کیفیت تشخیص،کنترل ودرمان بیماریهاست. برای رسیدن به این هدف ازپیشرفته ترین تکنولوژی های رایج دنیا با کادری مجرب در ارائه خدمات به بیماران محترم استفاده می گردد.


بخش های آزمایشگاه شامل :

بخش بانک خون
بخش هورمونی
بخش ادرار
بخش میکروب و....


آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری
تلفن : 22862018


نظر دادن

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.


ما را دنبال کنید:

تماس

آدرس :تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 22862018 در 10 خط
فکس : 22897319

نقشه آزمایشگاه


bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow